Африканка заявила, що народила відразу 10 дітей. Фото

У Південній Африці в місті Гаутенг жінка заявила, що народила відразу 10 дітей. Якщо інформація про пологи підтвердиться, багатодітна мати має шанси увійти до Книги рекордів Гіннессу, побивши попередній рекорд мешканки Малі, яка народила дев’ятьох.

Про це повідомило видання PretoriaNews. 37-річна Госіаме Тамара Сітхоле нібито народила десятерню на 29-му тижні вагітності. Спочатку УЗД показало, що у неї буде шестеро дітей, потім, що восьмеро. В результаті жінка народила сімох хлопчиків і трьох дівчаток (щоб подивитися фото, доскрольте до кінця сторінки).

Відео дня

Чоловік Сітхоле і батько новонароджених Тебохо Цотеці є безробітним. Він зізнався, що спочатку був вражений, коли йому сказали про появу такої кількості дітей відразу.

«Не міг у це повірити. Я відчув себе одним з обраних дітей Бога, отримавши таке благословення, коли багатьом людям потрібні діти. Я ціную це чудо і не можу дочекатися, коли візьму їх на руки», – сказав він.

Пологи не обійшлись без кесаревого розтину. За словами неназваних лікарів, малюки проведуть наступні кілька місяців в інкубаторі, тому що ця вагітність «високого ризику». Небезпека полягає в тому, що в утробі недостатньо місця для стількох дітей і вони народжуються дуже маленькими.

Медики розповіли, що така вагітність може бути результатом лікування безпліддя з декількома заплідненими ембріонами, уведеними в матку. Однак Сітхоле стверджуэ, що завагітніла природним способом.

Західні ЗМІ звертають увагу на те, що інформація про народження 10 дітей може виявитися недостовірною, оскільки першоджерело не повідомляє, в якій саме лікарні проходили пологи, а також не називає лікарів, який допомагали жінці народити малюків. Тому перевірити достовірність інформації неможливо.

У Книзі рекордів Гіннесу New York Post заявили, що чули про рекордні пологи, але наразі не можуть підтвердити їх достовірність.

«Гіннесу відомо, що Госіаме Тамара Сітхоле народила десятерню, і ми вітаємо сім’ю та бажаємо їй всього найкращого», – заявив неназваний представник Книги рекордів Гіннеса.

«На даний час ми ще не підтвердили це як рекорд, оскільки благополуччя матері та немовлят є головним пріоритетом. Наш відділ рекордів разом з фахівцем-консультантом вивчають це питання», – сказав представник.

Нагадаємо, раніше 25-річна африканка народила дев’ятьох немовлят – п’ятьох дівчаток і чотирьох хлопчиків.

Джерело: www.obozrevatel.com