Чемпіонату Європи зі спідвею у Рівному не буде

Чемпіонату Європи зі спідвею 8 травня у Рівному не буде через пандемію. Про це Суспільному 14 квітня повідомив керівник міського спортивно-технічного клубу Сергій Головня. Відповідний факс від європейського мотосоюзу він отримав напередодні. Однак, на деякі змагання у 2021-му організатори все ж сподіваються.

Новий спортивний спідвейний сезон готувалися почати з відкритого чемпіонату України 24 квітня. Ще через два тижні планували півфінал європейської першості за участі гонщиків з 13-ти країн. Як і торік, на заваді стала пандемія коронавірусу, – пояснює директор Рівненського міського спортивно-технічного клубу Сергій Головня.

“На жаль, вчора ввечері прийшов лист від президії європейської комісії федерації про те, що в цьому році все ж таки всі відбори відміняються. Тобто 8 травня змагань не буде такого роду і відкриття сезону також не відбудеться на такому рівні, як мали провести”, – розповідає Сергій Головня.

Вихованці рівненського спортивно-технічного клубу готуються до боротьби за інші трофеї. На перше вступне тренування 14 квітня запросили найсильніших молодих гонщиків Рівного. Вони відновлюють форму і намотують перші у цьому році кола.

“Це були такі пару пробних кіл, пригадати сам момент заносу, сам момент старту, до швидкості звикнути. Все ж таки пів року не сидів на мотоциклі. Треба ще входити в кураж, як каже тренер, в транс”, – каже спідвеїст Марко Левішин.

Коли на рівненському треку відбудуться змагання – тут лише припускають. За словами Сергія Головні, без учасників з Європи неможливо забезпечити достатній склад.

“8 травня проведемо, скоріш за все, якийсь юнацький чемпіонат. Далі будемо сподіватися на річницю спідвею. 24 травня проведемо міжнародні змагання. Якщо ж не вдасться вже у травні, то найближчі сподівання – 26 червня півфінал чемпіонату Європи серед пар”, – каже Сергій Головня.

suspilne.media

Джерело: charivne.info