Цитрус інтегрував застосунок Дія в роботу магазинів

You are currently viewing Цитрус інтегрував застосунок Дія в роботу магазинів

У грудні 2020 року компанія Цитрус анонсувала впровадження застосунку Дія (Дія – мобільний застосунок з цифровими документами і онлайн-послугами, розроблений Міністерством цифровий трансформації України) в роботу своїх магазинів. І вже у січні 2021-го в мережі Цитруса можна користуватися цифровими документами.

Наприклад, щоб оформити послугу страхування гаджета, потрібно просто показати касиру штрихкод свого паспорта з програми та підтвердити згоду на шерінг. Дані потраплять в систему швидко і безпомилково. За допомогою копії цифрового паспорта можна оформити страховку гаджета і його сервісний супровід.

Цитрус першим з рітейлерів техніки запровадив електронний шеринг документів. Процес впровадження системи в компанії зайняв менш як місяць. У цей час виконувались роботи по інтеграції застосунка – налаштовувались бізнес-процеси і навчався персонал.

Страхування з використанням цифрових документів, насправді – тільки початок шляху співпраці із застосунком Дія. Подальші плани націлені на діджиталізацію процесів кредитування та решти сервісів, де використовуються паперові копії документів. Цифрова трансформація бізнес-процесів дуже важлива для компанії. Вона не тільки покращує клієнтський досвід, а й піднімає сервіс на принципово новий рівень.

Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров анонсував низку нових проєкті та сервісів у рамках платформи Дія. Українці зможуть скористатися новими цифровими послугами вже у 2021 році. Серед нових сервісів, які Мінцифра обіцяє запустити в першому кварталі 2021 року, — Дія ID, зміна місця проживання, будівельні послуги класів СС2 та СС3, податкові онлайн-послуги, електронний медичний висновок та автоматична реєстрація бізнесу. Михайло Федоров зазначив, що команди проєктів проводять щотижневі наради, на яких вирішуються питання щодо реалізації та впровадження тих чи інших послуг. Водночас команди працюють над нормативними змінами, функціоналом та впровадженням проєктів.

Джерело: root-nation.com