Дружина-українка вперше розповіла про шлюб із британським копом-вбивцею

  • Категорія запису:Світ
  • Час читання:1 mins read
You are currently viewing Дружина-українка вперше розповіла про шлюб із британським копом-вбивцею

38-річна уродженка України Олена Казінс, дружина лондонського поліцейського Уейна Казінса, який викрав, зґвалтував і вбив британку Сару Еверард, Олена Казінс вперше розповіла подробиці про свій шлюб. Вона зізналася, що не може зрозуміти, чому її чоловік скоїв такий жахливий злочин.

У коментарі британській газеті The Daily Mail вона наголосила: те, що зробив Уейн, не можна назвати поведінкою людини. Жінка прожила в шлюбі з ним 15 років. У них двоє дітей – 11-річна дочка і 9-річний син.

“Якби у мене було хоча б найменше уявлення про те, що коїться в голові Уейна, цей жах ніколи б не стався. Але я дійсно нічого не знала і ні про що не здогадувалася”, – зазначила Казінс.

За її словами, чоловік ніколи не поводився дивно або підозріло. Однак, вона визнала, що могла не помічати нічого через постійну зайнятість.

Відео дня

“Можливо тому, що я цілий день працюю, займаюся двома дітьми. У більшості випадків я відводжу їх до школи і забираю потім додому. Так що справ у мене вистачає…” – зізналася Олена.

Вона запевнила, що вчинене чоловіком для неї є повною загадкою, адже по відношенню до неї і дітей Уейн жодного разу не проявив навіть найменшого насильства.

“Я не бачу жодних причин для такої поведінки. У нього була прекрасна сім’я, хороший будинок… Що ще йому не вистачало? І я мучу себе питаннями – коли я пропустила тривожні сигнали?” – наголосила жінка.

Також вона повідомила, що в вечір 3 березня, коли викрали Сару Еверард, була в гостях у подруги і не знає, коли точно Уейн повернувся додому, де він був і що робив.

Вже 9 березня до них прийшли поліцейські, щоб затримати Казінса, й Олена не повірила в те, що відбувається, вирішивши, що це розіграш. Коли його відвезли, дружина залишилася вдома в повній впевненості, що Уейн скоро повернеться, проте пізніше прийшли вже слідчі і криміналісти. Вони почали обшукувати їхній будинок. І тільки тоді жінка зрозуміла, що все дуже серйозно.

Олена зазначила, що про те, що відбувалося, говорили у всіх новинах і газетах, тому вона вирішила сама розповісти про все своїм дітям, вважаючи, що так буде краще.

“Дуже важко говорити дітям, що їхній батько виявився вбивцею. Але я повинна була це зробити. Не хотіла, щоб вони спершу почули це від когось чужого або побачили по телевізору”, – розповіла українка.

“Якби я мала силу оживляти померлих, Сара стала б першою, кого я повернула б до життя! Як би я хотіла відмотати назад останні три місяці і не допустити того, що трапилося”, – зізналася Олена Казінс.

У матеріалі наголошується, що колеги Уейна Казінса теж не помічали за ним нічого дивного, оскільки він дуже вміло приховував від усіх деякі особливості своєї поведінки. Тільки тепер з’ясувалося, що поліцейський вживав стероїди.

Нагадаємо, коли заарештували Казінса, його дружину теж затримали і допитали. Спочатку її звільнили під заставу, але незабаром повністю виключили зі списку підозрюваних. Жодних звинувачень Олені не висували.

Відзначимо, Уейн Казінс визнав себе винним у вбивстві 33-річної Сари Еверард у п’ятницю, 9 липня. Раніше він зізнався у викраденні і зґвалтуванні цієї молодої жінки, але зізнання в її вбивстві тоді робити відмовився. Тепер справу, яка сколихнула всю Великобританію, можна вважати закритою. Вирок поліцейському суд винесе наприкінці вересня.

У березні 2021 року у Великій Британії відбулася акція в пам’ять про вбиту Сарі Еверард, яка переросла в зіткнення з поліцією. Жалобні акції пам’яті зі свічками під девізом “Повернути собі ці вулиці” планували провести в лондонському районі Клепхем, де востаннє бачили живою Сару Еверард, а також у 40 містах Британії. Поліція спробувала розігнати присутніх.

  • в ніч на 7 липня президента Гаїті Жовенеля Моїза застрелили в його резиденції. Ймовірно, поштовхом до скоєння злочину стали тотальний голод і дуже важке економічне становище в країні.

  • Також у Польщі 2 липня вбили 48-річного українця. За даними ЗМІ, злочин трапився під час конфлікту на тлі суперечки про територіальну приналежність окупованого Криму.

    Джерело: www.obozrevatel.com