Гарнітура AR/VR від Apple коштуватиме понад $2000

You are currently viewing Гарнітура AR/VR від Apple коштуватиме понад $2000

Нещодавно ходили чутки, що довгоочікувана гарнітура Apple AR/VR страждає від перегріву, а також проблем із камерою та програмним забезпеченням, які можуть змусити виробника відкласти випуск пристрою. Проте відомий журналіст Bloomberg Марк Гурман, який спеціалізується на Apple, розкрив нові подробиці про майбутню новинку.

У попередніх матеріалах Марк Гурман повідомляв, що гарнітура буде дорогою, але не уточнив, наскільки, хоча деякі аналітики пророкували, що модель коштуватиме близько $3000. Тепер Гурман стверджує, що вона коштуватиме покупцям трохи більше ніж $2000.

Apple традиційно стягує вищу плату, ніж виробники порівнянних продуктів – багато в чому завдяки цьому компанія є одним із найприбутковіших підприємств на ринку побутової електроніки. Крім того, Гурман повідомив, що виробник, ймовірно, використовуватиме дорогий чипсет M1 Pro або аналогічне рішення у своїй AR/VR-гарнітурі, яка буде орієнтована на ігри, перегляд відео та спілкування.

За прогнозами Гурмана, у гарнітурі буде два процесори. Один з них можна буде порівняти з M1 Pro, який використовується в ноутбуках MacBook Pro. Електроніка поставлятиметься з дисплеями високої роздільної здатності 8K та змінною оптикою за рецептом, щоб відповідати зору користувача. Варто згадати про можливе використання найсучасніших аудіотехнологій.

Ігрова складова стане однією з найважливіших для екосистеми, з урахуванням використання двох процесорів, також в наявності тут потужна система охолодження, дисплеї з надзвичайно високою роздільною здатністю та підтримка власного App Store. Не виключено, що техніка Apple зможе стати найпривабливішою для розробників ігор, особливо якщо компанія вгамує свої апетити і, нарешті, почне брати нижчі комісії за транзакції і дозволить платежі через сторонні системи всюди.

Очікується, що Apple повинна буде укласти договори на постачання медіаконтенту (відео і не тільки) з провідними студіями, блогерами та іншими виробниками контенту. Контент буде спеціально розроблений для перегляду в окулярах віртуальної реальності. Нарешті, можуть з’явитися VR-аналоги FaceTime та Zoom для спілкування.

За словами Гурмана, Apрle може назвати свою гарнітуру Apрle Vision, Apрle Reality, Apple Sight/iSight чи Apple Lens, може навіть Apple Goggles, але поки що це лише здогади відомого журналіста, засновані на його досвіді і не підкріплені реальними даними. Нова модель може бути представлена ​​цього року на Всесвітній конференції розробників (WWDC). У найгіршому разі новинка може з’явитися не раніше 2023 року.

Джерело: root-nation.com