IBM планує домогтися нульових викидів парникових газів до 2030 року

You are currently viewing IBM планує домогтися нульових викидів парникових газів до 2030 року

Операційна діяльність IBM перестане виробляти парникові гази вже до кінця десятиліття. Це мета останнього зобов’язання компанії, яка підкреслює важливість запобігання викидам до того, як вони відбудуться.

IBM заявляє, що до 2025 року скоротить викиди парникових газів на 65 відсотків в порівнянні з показником 2010 року. «Найважливіше в боротьбі зі зміною клімату – це фактичне скорочення викидів», – заявила IBM. «Ціль компанії супроводжується конкретними чисельними цільовими показниками залишкових викидів, які залишаться після того, як IBM зробить все можливе в рамках своєї діяльності для їх скорочення».

Щодо інструментів уловлювання вуглецю, IBM заявила, що буде використовувати їх для видалення парникових газів в кількостях, рівних або перевищуючих її залишкові викиди. Крім того, до 2025 року вона планує отримувати 65 відсотків споживаної електроенергії за рахунок відновлюваних джерел енергії, а до кінця десятиліття – 90 відсотків.

Ці цілі ставлять IBM попереду деяких своїх конкурентів. Згідно з кліматичною обіцянкою Джеффа Безоса, оголошеною у 2019 році, Amazon планує домогтися нульових викидів до 2040. Microsoft, як і IBM, планує знизити викиди вуглецю до 2030 року. Технічно компанія виробляє нульові викиди з 2012 року. Однак це досягається шляхом компенсації викидів вуглецю, таких як проекти лісовідновлення, а не шляхом технологій уловлювання.

Але, як і у випадку з більшістю компаній, IBM може зробити ще більше, щоб зменшити свій вуглецевий слід. Непрямі викиди, вироблені тими, хто використовує продукти IBM, складають значну частину вуглецевого сліду компанії, і це те, що план, про який вона оголосила сьогодні, не зачіпає безпосередньо.

Джерело: root-nation.com