Кінець порнографії? PornHub видалив мільйони відео через новий скандал

Сайт з контентом для дорослих PornHub видалив мільйони своїх відео після звинувачень у поширенні дитячої порнографії та незаконно знятих роликів. Раніше Visa і Mastercard заборонили використовувати свої карти на сайті PornHub.

Керівництво порносайту PornHub повідомило про видалення мільйонів неперевірених відео після чергових звинувачень у поширенні і зароблянні грошей на дитячій порнографії та незаконно знятих роликах.

Кілька днів тому на PornHub також прибрали можливість скачування відео та неавторизованого завантаження роликів на сайт.

Представники PornHub заявили, що з наступного року користувачі зможуть завантажити відео на сайт тільки після проходження протоколу ідентифікації, який дозволить підтвердити особистість автора контенту. А більшість відео на сайті також будуть недоступні для скачування.

Тепер на сайті видалили близько 10 млн роликів, і загальна кількість відеозаписів на PornHub зараз становить до 3 млн.

Таким чином керівництво сайту виконало вимоги активістів, які хотіли, щоб з PornHub видалили всі відео, завантажені без згоди учасників зйомок, а також ролики з неповнолітніми.

Незабаром PornHub обіцяв створити «червону команду» для посиленої модерації незаконного контенту, який не повинен з’являтися на подібних платформах.

У недавній статті The New York Times повідомлялося, що керівництво порносайту може монетизувати відео зі зґвалтуванням дітей та іншим незаконним контентом, враховуючи зйомку на приховані камери і поширення особистих даних користувачів.

Через кілька днів після публікації статті платіжні системи Visa і Mastercard заборонили використання своїх карт на PornHub.

Нагадаємо, на початку 2020-го правозахисники створили петицію з вимогою закрити PornHub, яку вже підписали понад 1,2 млн людей.

Джерело: nv.ua