Microsoft хоче придбати Nuance Communications за $16 млрд

You are currently viewing Microsoft хоче придбати Nuance Communications за $16 млрд

Microsoft перебуває на попередній стадії переговорів про придбання компанії Nuance Communications, яка спеціалізується на технологіях штучного інтелекту. Фінансові параметри угоди, ймовірно, сягнуть $16 млрд. За даними Bloomberg, поточна пропозиція Microsoft пропонує $56 за акцію, що на 23% більше, ніж їх вартість на біржі.

Переговори тривають, і не виключено, що угода буде офіційно підтверджена найближчими днями. Nuance спеціалізується на розробці систем мовлення AI, а також допомогла Apple створити віртуального помічника Siri. В даний час продукція компанії знаходить широке застосування від технологічної індустрії до автомобільного сектору та медицини.

Спільний проект між Microsoft та Nuance дозволив створити технологію, за допомогою якої лікарі можуть записувати розмови під час відвідування пацієнтів. Потім ці дані вносяться в електронний реєстр, що полегшує виявлення корисної інформації для кожного пацієнта.

Найпопулярнішим продуктом у портфоліо Nuance є програмне забезпечення розпізнавання голосу Dragon. За минулий фінансовий рік компанія отримала $91 млн прибутку та дохід у розмірі $1,48 млрд. Це суттєве поліпшення порівняно із збитками у $217 млн, зареєстрованими роком раніше.

Фінансування угоди не буде проблемою для Microsoft з її ринковою капіталізацією. Угода може зробити Nuance другим за величиною придбанням в історії Microsoft. Нагадуємо, LinkedIn – найдорожча угода програмного гіганта, який заплатив за платформу 24 мільярди доларів у 2016 році.

Штучний інтелект є ключовою технологією для розвитку хмарної інфраструктури Microsoft. Можливе придбання надасть більше можливостей для успішної конкуренції з Google і Amazon.

Джерело: root-nation.com