Netflix додасть кнопку «Випадкове відтворення»

You are currently viewing Netflix додасть кнопку «Випадкове відтворення»

Netflix планує випустити нову функцію «Випадкове відтворення» (Shuffle Play) для користувачів цього року після успішного періоду тестування, оголосила компанія у вівторок під час визначення прибутку в 4 кварталі 2020 року.

Коротко відзначивши цю функцію під час дзвінка, Netflix заявив, що це дасть «глядачам можливість миттєво переглядати контент, вибраний саме для них, порівняно з переглядом всієї бази».

За даними TechCrunch, функція відтворення у випадковому порядку розміщує велику кнопку на головному екрані Netflix під значком профілю користувача. Коли кнопку вибрано, Netflix довільно відтворює вміст, який, на думку алгоритмів персоналізації сервісу, сподобається користувачеві.

Вміст може включати нещодавно відтворений фільм, щось, збережене в списку перегляду користувача, або контент, схожий на той, що вони вже переглядали, наприклад.

Варіація функції також була помічена в меню навігації на бічній панелі програми TV. Кнопка відображається при виборі питання “Не знаєте, що дивитись?” і сторінка продовжує пояснювати, як працює відтворення у випадковому порядку.

Наразі програму Shuffle Play досі тестують лише на телевізорах, але компанія заявила, що ця функція, яка може мати іншу назву, досягне всіх користувачів у всьому світі десь у першій половині 2021 року.

Випадкове відтворення – це лише одна з функцій, що Netflix протестував у пошуках кращого способу залучення користувачів до перегляду. У квітні 2019 року він почав тестувати функцію на мобільних пристроях, яка дозволила користувачам «Відтворити популярний епізод» (Play a Popular Episode) певних телевізійних шоу, не прокручуючи та вибираючи, який саме епізод вони хочуть переглянути з усього серіалу.

Джерело: root-nation.com