Орбан звинуватив ЄС і США у спробах втручання в політику Угорщини

  • Категорія запису:Політика
  • Час читання:1 mins read
You are currently viewing Орбан звинуватив ЄС і США у спробах втручання в політику Угорщини

Прем’єр-міністр Віктор Орбан на тлі наближення виборів наступного року звинуватив Брюссель та Вашингтон у спробах втручання у політику Угорщини.

Як повідомляє “Європейська правда”, про це пише Reuters.

Вперше з моменту приходу до влади у 2010 році Орбан зіткнеться з об’єднаним фронтом опозиційних партій, включаючи соціалістів, лібералів та колишню ультраправу, нині правоцентристську партію “Йоббік” на парламентських виборах 2022 року.

Орбан сказав десяткам тисяч своїх прихильників у центрі Будапешта, що Вашингтон і мільярдер Джордж Сорос намагаються домогтися обрання своїх людей, угорської лівої опозиції, використовуючи гроші, засоби масової інформації та мережі.

“Але важливо не те, чого хочуть вони в Брюсселі, у Вашингтоні і в ЗМІ, які спрямовуються з-за кордону. Свою долю вирішуватимуть угорці”, – сказав Орбан.

“Наша сила в нашій єдності… ми віримо в ті самі цінності: сім’ю, націю та сильну та незалежну Угорщину” – заявив він.

На окремому мітингу опозиції її лідер Петер Маркі-Зай заявив, що у разі його обрання його уряд розробить нову конституцію, придушить корупцію, запровадить євро та гарантує свободу ЗМІ.

Уряд Орбана зі своїм основним союзником Польщею конфліктує з Брюсселем через свободу ЗМІ, питання верховенства права та права ЛГБТ, заявляючи, що інтерес Угорщини полягає в тому, щоб залишатися членом сильного Європейського Союзу.

“Брюссель розмовляє з нами і ставиться до нас разом із поляками так, ніби ми вороги… ну, пора їм у Брюсселі зрозуміти, що навіть комуністи не змогли перемогти нас”, – сказав Орбан своїм прихильникам у суботу.

Джерело: www.eurointegration.com.ua