Порошенко про розмову Зеленського та Байдена: коли йдеться про інтереси України, ми одна національна збірна

П’ятий президент, лідер партії «Європейська солідарність» Петро Порошенко назвав гарною новиною телефонну розмову Володимира Зеленського з Джозефом Байденом, яка відбулася у понеділок, 7 червня. Він підкреслив: коли йдеться про інтереси Україні у світі, «ми одна національна збірна, а не політичні опоненти».

На своїй сторінці у Facebook політик зазначив, що важливим є те, що перед американсько-російським самітом у Женеві Білий дім підтвердив Києву тверду і незламну підтримку.

«Формально принцип «нічого про Україну без України» – дотримано. І ще одна позитивна новина – анонс довгоочікуваного візиту Зеленського до Білого дому у липні», – написав Порошенко.

Він наголосив: «Європейська солідарність» як проукраїнська демократична опозиція готова діяти єдиним фронтом у питаннях, що стосуються європейської та євроатлантичної інтеграції, міжнародної коаліції на підтримку України, безпеки та відсічі російській агресії.

Відео дня

«Це – наш принциповий підхід», – підкреслив Порошенко.

Він повідомив, що минулого тижня також мав розмову з американськими сенаторами.

«Тому і сам особисто робив все можливе, щоб сприяти організації візиту на вищому рівні, бо це вкрай потрібно для зміцнення стратегічного партнерства між нашими країнами. Про це ж минулого тижня говорив з американськими сенаторами», – нагадав лідер «Європейської солідарності».

«Бажаю успіху владі. Коли йдеться про наші інтереси у світі, ми одна національна збірна, а не політичні опоненти», – резюмував п’ятий президент.

Джерело: www.obozrevatel.com