Премію ВРУ може отримати Клеванський працівник дошкільної освіти

You are currently viewing Премію ВРУ може отримати Клеванський працівник дошкільної освіти

Сьогодні на засіданні постійної комісії з питань гуманітарної політики під головуванням Алли Черній, депутати розглянули проєкт рішення «Про клопотання щодо присудження Премії Верховної Ради України педагогічним працівникам загальноосвітніх, професійно-технічних, дошкільних та позашкільних навчальних закладів».

Згідно документу кандидатом на відзначення цією Премією у 2020 році є директор Клеванського закладу дошкільної освіти (ясла-садок) №1 Клеванської селищної ради Рівненського району Рівненської області Тетяна Юрчик.

Як відзначив в.о. управління освіти і науки Рівненської ОДА Олександр Набочук, управлінням попередньо було проведено процедуру висунення кандидатури. Зокрема розіслані відповідні листи на всі райони та ОТГ щодо подання пропозицій, організовано проведення нагородної комісії та обрання кандидатури на присудження премії.

Члени комісії підтримали цей проєкт рішення та рекомендували голові обласної ради винести його на черговий розгляд сесії, яка відбудеться 5 червня.

Нагадаємо, що щорічну Премію Верховної Ради України засновано 14 вересня 2006 року Постановою ВРУ №131 – V «Про встановлення щорічної Премії Верховної Ради України педагогічним працівникам загальноосвітніх, професійно-технічних, дошкільних та позашкільних навчальних закладів».

Джерело: Рівненська обласна рада