Прем’єра смартфонів серії Honor 50 з новим дизайном камери відбудеться в травні

You are currently viewing Прем’єра смартфонів серії Honor 50 з новим дизайном камери відбудеться в травні

Конкуренція на світовому ринку смартфонів вже створила труднощі для таких свого часу великих виробників, як BlackBerry, HTC та LG. Торгові санкції, введені США проти Huawei, також стали довгостроковою перешкодою для компанії. Ситуація навіть призвела до продажу бізнесу смартфонів Honor за $15 млрд наприкінці 2020 року.

Угода забезпечить незалежне існування бренду за межами Huawei та тінь заборон, накладених урядом США. Відділення від китайського гіганта надасть можливості для розвитку бізнесу, які раніше не були доступними. Не випадково творець Huawei очікує, що Honor стане більш успішним брендом у 2021 році, завдяки прем’єрі ще кращих смартфонів.

На початку року Honor V40 був представлений на китайському ринку. Традиційно ми можемо очікувати дебюту Honor 40 найближчим часом як глобальної версії смартфона. Компанія дотримуватиметься звичайного графіку, але також відбудеться ребрендинг пристрою як Honor 50.

В Інтернеті з’явився плакат, який підтверджує, що Honor 50 буде представлений у травні. Дата буде оголошена пізніше. З фотографії також видно, що модуль камери смартфона буде включати два кільця. Очікується, що новий дизайн запропонує три датчики, які поєднують 50-мегапіксельний ширококутний + 8-мегапіксельний телефото + 8-мегапіксельний ультраширокий модулі.

Користувачі зможуть використовувати такі привабливі функції, як режим HDR, контроль ISO, компенсація експозиції, виявлення обличчя, цифрове збільшення та ін. Любителі селфі отримають максимум задоволення від двох передніх камер: 32 Мп + 8 Мп.

Honor 50 матиме 6,57-дюймовий дисплей з роздільною здатністю 2400×1080 при співвідношенні 19,5:9 і буде працювати на основі процесу MediaTek Dimensity 1000 Plus. Вбудований акумулятор має заряд 4200 мАгод і підтримуватиме 66 Вт швидкої зарядки. Найбільше питання, яке, ймовірно, хвилює споживачів навколо Honor 50, – чи буде він працювати з послугами GMS.

Джерело: root-nation.com