Рівненщина бореться за звання «Молодіжної столиці України»

You are currently viewing Рівненщина бореться за звання «Молодіжної столиці України»

Дедлайн подачі заявок – 31 січня

У Рівненській ОДА закликають, аби всі міста Рівненщини долучалися до проєкту “Молодіжна столиця України”.

Молодіжна столиця України – щорічний Всеукраїнський конкурс з визначення найкращого міста для проживання та розвитку молоді. І хоч у цьому році через пандемію конкурс не буде проводитися, організатори вже розпочинають відбір міст-претендентів на 2022 рік.

Так, у Рівненській ОДА відбулася пресконференція щодо молодіжної ініціативи. До тематичної онлайн-зустрічі долучилися представники структурних підрозділів РДА та ТГ, що працюють з молоддю, а також регіональні координатори конкурсу.

Цього року, з огляду на карантин, організатори змінили умови конкурсу в часовому просторі. Пропускається 2021 рік, а натомість вже оголошений початок першого етапу конкурсу “Молодіжна столиця України-2022”. Закликаємо усі міста Рівненщини, незалежно від кількості мешканців чи розміру території, долучатися до такого цікавого проєкту та відкрити для себе нові можливості, – розповідає заступник голови ОДА Сергій Гемберг.

Організатори удосконалили правила конкурсу: тепер міста змагатимуться не лише в досягненнях поточної молодіжної політики, а й представлятимуть подальший план дій.

Всеукраїнський конкурс створено в контексті загальноєвропейського конкурсу “Молодіжна столиця Європи”. Так, вже з 2017-го року конкурс проводиться щороку в Україні, відзначаючи найкраще місто для проживання та розвитку молоді. У минулі роки переможцями конкурсу ставали Львів, Кам’янець-Подільський, Тернопіль. Маємо надію, що цього разу багато міст Рівненщини долучиться до такої потужної ініціативи, і вже 2022 року ми матимемо нову “Молодіжну столицю України, – розповідає начальниця відділу молодіжної політики Наталія Чигир.

Головна мета цієї ініціативи – посилити співпрацю між молоддю та місцевим самоврядуванням, а також створити комфортні умови для розвитку молоді у містах України.

Конкурсна комісія буде оцінювати регіональні проєкти, а вже 15 лютого оголосять 5 міст-фіналістів.