Рівненською АЕС виконано річний план з виробництва електроенергії

  • Post category:Рівне

7 грудня 2020 року о 10 годині Рівненською АЕС виконано річне планове завдання з виробництва електроенергії, яке склало 16 млрд 625 млн кВт год електроенергії.

Минулої доби на Рівненській АЕС у роботі перебували два енергоблоки на номінальному рівні потужності із сумарним навантаженням 859 МВт. Зауважень до роботи основного устаткування діючих енергоблоків та персоналу немає.

На енергоблоці №3 (ВВЕР-1000) – 25-а доба капітального планово-попереджувального ремонту. В ремонті – обладнання першого каналу системи безпеки. Виконуються операції за Програмою перевантаження ядерного палива в активній зоні реактора. Триває контроль корпусу реактора та заміна патрубків верхнього блоку реактора. Усі роботи проводяться відповідно до графіка.

На енергоблоці №4 (ВВЕР-1000) – 93-я доба середнього планово-попереджувального ремонту. Проводиться модернізація обладнання третього каналу системи безпеки. Виконується модернізація крана кругової дії в рамках заходів «Holtec». Усі роботи виконуються згідно з графіком.

За минулу добу енергоблоками РАЕС вироблено 20,6 млн кВт год електроенергії, з початку місяця – 144,6 млн кВт год електроенергії та з початку року – 16 млрд 639,6 млн кВт год електроенергії.

Порушень меж і умов безпечної експлуатації не було.

Радіаційний, протипожежний та екологічний стан на РАЕС і прилеглій території не змінювався й перебуває у межах чинних норм.

Джерело: www.rivnenews.com.ua