Схід Китаю спіткав ураган, який убив 11 осіб. Відео

Один із найсильніших ураганів спікав китайське місто Наньтун 30 квітня. Стихія призвела до руйнувань і забрала життя 11 людей, ще понад сто постраждали.

Вітер, що стрімко розігнався, піднімав у повітря конструкції, валив дерева і розвернув літак. Багато таких моментів зафіксували камери спостереження, повідомляє Global Times (щоб подивитися відео, доскрольте новину до кінця).

Незвичайна екстремальна погода накрила провінцію Цзянсу на сході країни пізно ввечері в п’ятницю. До ранку 1 травня вона зачепила декілька міст і Наньтун став одним із найбільш постраждалих.

Там швидкість вітру досягала 45,4 метра за секунду, а в деяких регіонах спостерігалися грози з градом діаметром до 3 сантиметрів.

Вулицями літали торгові павільйони, падали дерева і стовпи, перехожих зносило поривами вітру в річку, а в аеропорту розвернуло навіть пасажирський Boeing-737. Стихія порушила роботу місцевих ліній електропередач та зруйнувала низку будівель, пошкодивши декілька автомобілів.

Більше 3000 людей евакуювали з міста, оскільки їхні будинки обвалилися або серйозно постраждали, всім було надано медичну допомогу.

За деякими даними, з руйнуваннями зіткнулися щонайменше 13 тис. громадян провінції, що призвело до приблизних економічних втрат у розмірі понад 16,4 мільйона юанів (більш як $253 тис.).

Губернатор провінції Цзянсу Ву Чженлун вранці проінспектував провінційний центр реагування на надзвичайні ситуації та перевірив роботу з надання допомоги під час стихійних лих. Він зазначив, що руйнування, до яких призвела стихія, ще належить оцінити.

Джерело: www.obozrevatel.com