Скажи хабарю «ЄС»: як партія Порошенка на Рівненщині тоне у скандалах

You are currently viewing Скажи хабарю «ЄС»: як партія Порошенка на Рівненщині тоне у скандалах

Пам’ятаєте, як на початку червня Олександр Ковальчук, новопризначений керівник комунального підприємства «Автобаза», попросив у облради 450 тисяч гривень на ремонт даху та виплату зарплати працівникам? Тоді ще серед депутатів виникла штурханина. Так от. Пан Ковальчук вирішив не турбувати адміністрацію з цього приводу і самотужки впоратися з фінансовими проблемами підприємства. І обрав для цього доволі цікавий шлях – 24 липня його затримали на хабарі.

Саме до 24 червня з Олександром Ковальчуком було укладено тимчасовий контракт. До нього «Автобазою», яка возить чиновників, опікувався наближений до голови Рівненської облради Олександр Набочук. Правда, останній пропрацював на цій посаді трохи більше 10-ти днів і звільнився. Мабуть, його не влаштувала невеличка керівна амплітуда та невисока заробітна плата.

І ось один з рівненських телеканалів повідомляє про те, що Олександр Ковальчук, призначення котрого лобіював сам Сергій Кондрачук, погорів на хабарі у майже 10 тисяч гривень. Поліцейські і представники прокуратури заявили, що пан Ковальчук намагався отримати неправомірну вигоду за укладення договору з надання послуг зі стоянки. Гроші він забрав з однієї з електрощитових на території комунального підприємства.

Слідчі загалом вилучили 16,8 тис. гривень, з яких офіційна плата за умовами підписаного договору складала лише 7200 грн. 9600 грн – саме у стільки оцінив свої три вищі освіти 50-ти річний Олександр Ковальчук.

Відомо, що наразі керівник «Автобази» під охороною поліції перебуває у лікарні, тому що почувається недобре. Правоохоронці обіцяють, що згодом ми отримаємо більш детальну інформацію.

В сухому залишку маємо голову Рівненської обласної ради, який попав у скандальну історію з дружиною, мера Рівного, проти якого вже відкрили кримінальне провадження через висловлювання щодо ромів, і хабарника, який керує комунальним підприємством «Автобаза». Що ж об’єднує цих осіб? Вірно, причетність до політичної партії «Європейська Солідарність».

Стаття 208 КПК, яка «світить» пану Ковальчуку, доволі сувора. Але ніхто не знає, що страшніше для керівника комунального підприємства такого штибу: відсидіти у буцегарні від 5 до 10 років, чи втратити можливість обіймати певні посади строком до 3-х років.

Джерело: Інформаційний Потік