”Слуга народу”, який назвав коронавірус вигадкою, призначений в ПАРЄ спікером щодо COVID-паспортів

You are currently viewing ”Слуга народу”, який назвав коронавірус вигадкою, призначений в ПАРЄ спікером щодо COVID-паспортів

Народн ий депутат від “Слуги народу” Юрій Камельчук обраний спікером щодо COVID-паспортів і сертифікатів в Парламентській асамблеї Ради Європи.

Про це політик повідомив в Facebook. Нардеп зазначив, що потрібно зберегти баланс між потребами стримування загроз пандемії, прав людини і можливостями бізнесу, особливо в літній період.

“Сьогодні (21 червня – Ред.) в Страсбурзі мене обрали спікером за тематикою Covid passes and certificates від політичної групи EPP в дебатах на сесії ПАРЄ”, – написав він.

Нагадаємо, що Юрій Камельчук сказав, що COVID-19 – це вигадана хвороба, і він не довіряє “жодній вакцині в світі”. Після цього нардеп від “Слуги народу” Дмитро Гурін назвав свого колегу по фракції “вигаданим депутатом”.

Пізніше Камельчук сказав, що вірить в те, що люди хворіють, але у випадку з пандемією “йдеться про всесвітній рівень маніпулювання цифрами та статистикою”.

В ефірі парламентського телеканалу “Рада” політик заявляв, що пандемія коронавірусу і все, що відбувається під час неї, – це “афера”.

Також Камельчук знову оскандалився, заявивши, що вакцинація від коронавірусу “приносить смерті”.

Джерело: www.obozrevatel.com