SpaceX розширює публічний бета-тест Starlink на Канаду та Великобританію

You are currently viewing SpaceX розширює публічний бета-тест Starlink на Канаду та Великобританію

На сьогоднішній день SpaceX запустила понад 1000 своїх супутників високошвидкісного Інтернету Starlink, і, домагаючись схвалення законодавства в інших країнах, компанія Ілона Маска зараз пропонує ранній доступ до послуги в Канаді та Великобританії.

«Раніше цього місяця ми розширили бета-програму «Краще, ніж нічого» (Better than Nothing Beta), щоб включити споживачів у ставку у Великобританії», – сказала провідний інженер з виробництва SpaceX Джессі Андерсон у прямому відео під час запуску в середу.

Credits: SpaceX

«На півночі США та у Канаді, а тепер і Великобританії, ми зосереджені на сільських та віддалених районах, де немає легкого доступу до волокна або кабелю», – додала Андерсон.

SpaceX розпочав публічну бета-програму в жовтні, вартість послуги – 99 доларів на місяць, крім попередньої вартості 499 доларів на замовлення комплекту Starlink, який включає в себе користувацький термінал та маршрутизатор Wi-Fi для підключення до супутників.

Credits: SpaceX

Starlink – це план SpaceX побудувати взаємопов’язану мережу Інтернету з тисячами супутників, призначену для доставки високошвидкісного Інтернету в будь-яку точку планети.

Мережа – це амбіційий проект, будівництво якого, на думку SpaceX, коштуватиме близько 10 мільярдів доларів. Але керівництво компанії підрахувало, що Starlink може приносити до 30 мільярдів доларів на рік, більше, ніж у 10 разів перевищуючи річний дохід від ракетного бізнесу SpaceX.

Джерело: root-nation.com