Співзасновник Adobe Чарльз Гешке помер у віці 81 року

You are currently viewing Співзасновник Adobe Чарльз Гешке помер у віці 81 року

Photoshop – це, мабуть, перша асоціація, коли ви чуєте назву компанії. Цей бренд пропонує вражаючі програмні рішення, доступні для провідних платформ. Обробка фотографій та відео ніколи не була настільки простою завдяки інноваціям, які пропонує нам Adobe.

Компанія випустила офіційну заяву, в якій висловила свій смуток з приводу смерті Чарльза Гешке, одного із співзасновників Adobe. Причина смерті не повідомляється. Нагадуємо, що Чарльз Гешке заснував компанію в 1982 році разом з Джоном Уорноком.

Спочатку він працював головним операційним директором, президентом та головою ради директорів. Цікаво, що він поєднував ці три ключові посади в період між 1986 та 2017 роком. У цей період Чарльз Гешке зіграв ключову роль у розробці всіх провідних застосунків Adobe.

Можливо, ви не пам’ятаєте, але PostScript – це назва одного з перших продуктів компанії, який набрав популярність серед масового споживача. Як видно з назви, це програма для опису веб-сторінок, яка сприяла формуванню перших настільних комп’ютерів у 80-х роках минулого століття. Тоді вершиною технології стали Apple Macintosh та Aldus PageMaker.

У перші роки роботи нової компанії Чарльз Гешке та Джон Уорнок розробили формат, який досі є неминучою частиною Інтернету. Це портативний формат документа (PDF), який дебютував у 1993 році. Сьогодні PDF-файли продовжують залишатися щоденним явищем для мільйонів користувачів.

Співзасновник Adobe також відіграв активну роль у створенні Технологічного музею інновацій і отримав нагороду за внесок у технології від Барака Обами в 2009 році. Його ім’я також потрапляло в пресу в 1992 році, коли його викрали та утримували протягом чотирьох днів з метою викупу.

Завдяки багаторічним зусиллям Чарльза Гешке, сьогодні Adobe є провідною технологічною компанією.

Джерело: root-nation.com