Стали відомі специфікації Huawei Mate X2, пристрій може з’явитися незабаром

You are currently viewing Стали відомі специфікації Huawei Mate X2, пристрій може з’явитися незабаром

Наразі Huawei Mate X2 кілька разів відкладався, але він може вийти найближчим часом, оскільки його технічні характеристики щойно з’явилися.

Виходячи з цієї інформації, Huawei Mate X2 матиме досить великий основний дисплей. Це буде 8,01-дюймова панель з роздільною здатністю 2480×2200.

Вторинний дисплей також буде досить великим, ми розглядаємо 6,45-дюймовий дисплей 2700×1600. Швидше за все, це будуть OLED-дисплеї, хоча джерело цього не підтвердило. Ми також очікуємо високої частоти оновлення принаймні на основному дисплеї.

Як зазначає джерело, пристрій буде працювати на SoC Kirin 9000. Цього можна було очікувати, оскільки це останній і найкращий чіп, що випущено Huawei. На жаль, це може бути і останній чіп флагманського класу від компанії через заборону з боку США.

Згадується акумулятор на 4400 мАгод, те саме стосується і швидкої дротової зарядки потужністю 66 Вт. Здається, дротова зарядка телефону буде працювати швидко, але про бездротову зарядку не згадується.

Android 10 буде попередньо встановлений на пристрої, але зверніть увагу, що служби Google не будуть включені. Замість GMS, Huawei буде поставляти власний HMS на цьому пристрої.

В цілому пристрій включатиме п’ять камер

Джерело також поділилося деякою інформацією щодо камер. Цей телефон буде включати чотири камери ззаду та одну спереду. Основна камера на 50 мегапікселів буде підтримуватися 16-, 12- та 8-мегапіксельними модулями.

Ми очікуємо одну надшироку камеру і принаймні одну телефото, хоча цілком можливо, що це дві телефото (16 і 8-мегапіксельні). Крім того, 8-мегапіксельна камера може бути монохромним або макросенсором, нам доведеться почекати і побачити.

На передній панелі є 16-мегапіксельна камера. У джерелі також згадується можливість 10× зуму, хоча це може бути гібридне, а не оптичне рішення.

Розміри та вага телефону також відомі. У розкладеному вигляді Huawei Mate X2 буде мати розміри 161,8×145,8×8,2 мм. Якщо вірити наданій інформації, він буде важити 295 г.

Ми не впевнені, коли телефон з’явиться, але оригінальний Mate X був оголошений у лютому. Отже, Huawei може прагнути запустити його наступного місяця, нам просто доведеться почекати і подивитися.

Джерело: root-nation.com