Світ потерпає через дефіцит мікросхем

You are currently viewing Світ потерпає через дефіцит мікросхем

Світові виробники автомобілів та електроніки несуть збитки через дефіцит напівпровідників.

Зазначається, що дефіцит виник через те, що попит на чіпи перевищив рівні, прогнозовані до пандемії. Локдауни стимулювали зростання продажів ноутбуків до найвищого рівня за десятиліття.

Також різко зросли продажі побутової техніки – від телевізорів до очищувачів повітря, які тепер поставляються з індивідуальними мікросхемами.

“Через дефіцит напівпровідників автовиробники скоротили виробництво, виробники електроніки затримують поставки товарів, а провайдери широкосмугового доступу не можуть підключати інтернет-маршрутизатори”, – йдеться в матеріалі.

Очікується, що через брак чіпів продажі автовиробників в цьому році скоротяться на 110 мільярдів доларів, при цьому буде недовипущено 3,9 мільйона автомобілів, або близько 4,6% від прогнозованого загального обсягу.

У міру поширення мобільних мереж 5G, що стимулюють попит на потокову передачу відео та ігор з великим об’ємом даних, а також з урахуванням того, що багато людей працюють з дому, потреба в більш потужних і енергоефективних чіпах буде тільки зростати, повідомляє видання.

Джерело: www.epravda.com.ua