У Сенаті США ініціювали нові санкції щодо “Північного потоку-2”

You are currently viewing У Сенаті США ініціювали нові санкції щодо “Північного потоку-2”

Шість американських сенаторів запропонували внести поправки до оборонного бюджету США на 2022 фінансовий рік, які передбачають санкції щодо компанії Nord Stream 2 AG, яка є оператором газопроводу “Північний потік-2”.

“У той час, коли Росія обмежує постачання енергоресурсів до Європи, адміністрація Байдена повинна дотримуватися закону і накласти санкції на “Північний потік-2″. Ми знаємо, що захист цієї російської пастки – не на користь нашій національній безпеці. Наша поправка відновить двопартійні санкції щодо геополітичної зброї Путіна”, – заявив сенатор-республіканець Джон Барассо.

Сенатор Роб Портман заявив, що рішення адміністрації Байдена відмовитися від обмежень, санкціонованих Конгресом, “додало сміливості президенту Путіну і завдало шкоди нашому союзнику України”.

“У той час як російські війська знову прямують до українсько-російського кордону, виконання цих санкцій має вирішальне значення для підтримки європейської незалежності та енергетичної безпеки”, – сказав Портман.

Адміністрація Байдена раніше цього року запровадила санкції проти кількох компаній, які підтримували “Північний потік 2”, але не проти самої компанії-оператора цього проєкту.

Джерело: www.epravda.com.ua