В мережі з’явилися зображення і характеристики Realme Watch 2

You are currently viewing В мережі з’явилися зображення і характеристики Realme Watch 2

Минулого тижня стало відомо, що Realme готується до запуску своїх розумних годинників Watch 2 і Watch 2 Pro, які були згадані в вихідному коді програми Realme Link. Тепер Realme Watch 2 пройшли сертифікацію FCC, яка розкрила їх дизайн і характеристики.

Realme Watch 2 з номером моделі RMW2008 має кнопку живлення на правій стороні і оснащений 1,4-дюймовим TFT кольоровим сенсорним екраном з роздільною здатністю 320×320 пікселів. На знімних силіконових ремінцях є слоган Realme Dare To Leap, який також присутній на задніх панелях деяких смартфонів виробника.

Realme Watch 2 отримали вбудовані сенсори пульсу і кисню в крові (SpO2), вони відповідають ступеню захисту IP68. Новий годинник отримав акумулятор на 305 мАгод замість встановленого в оригінальній моделі на 160 мАгод.

Realme Watch 2 оснащений модулем Bluetooth 5.0 BLE для підключення і підтримуватиме смартфони з Android 5.0 і вище. iOS немає в списку, але оголошення про підтримку очікується під час запуску.

Корпус Realme Watch 2 має розміри 257,6×35,7×12,2 мм, годинник підтримує різні режими тренування, лічильник кроків, відстеження сну, а також сповіщення про повідомлення і вхідні дзвінки. Також годинник отримає режим медитації і управління музикою і камерою.

Торік Realme стала самим швидкозростаючим брендом мобільних телефонів у світі. Восени компанія продала понад 50 мільйонів смартфонів. За підсумками 2020 року компанія посіла сьоме місце за обсягами поставок смартфонів.

Наразі компанія продає свою продукцію більш ніж в 60 країнах світу. Згідно зі звітом Counterpoint, Realme входить в п’ятірку провідних брендів на 12 ринках світу. Компанія займає перше місце на Філіппінах і вже піднялася на четверте місце в Індії.

Надалі Realme зосередиться на продуктах AIoT, які об’єднують штучний інтелект і технології Інтернету речей. Крім того, компанія активно працює над розширенням свого портфеля смартфонів з підтримкою мереж п’ятого покоління.

Джерело: root-nation.com