В Україні діє безкоштовна доставка товарів за 3 години: як замовити

  • Категорія запису:Україна
  • Час читання:1 mins read
You are currently viewing В Україні діє безкоштовна доставка товарів за 3 години: як замовити

В Україні запровадили швидку безкоштовну доставку від вітчизняного виробника інструментів для будівництва та ремонту Dnipro-M. Можна замовити товар на офіційному сайті, вибрати місце й час – і протягом трьох годин інструмент буде під вашим будинком або майстернею.

Безкоштовно

Доставка безкоштовна та не залежить від вартості чи габаритів покупки.

“Я однаково довезу і великий компресор, і маленьку викрутку. Наприклад, в мене було замовлення на пару рукавиць”, –каже кур’єр Dnipro-M Дмитро Сміян.

Швидко

Завдяки ефективно прокладеним маршрутам кур’єри не витрачають час на пошук найкращого шляху містом або селищем та чітко прямують за графіком. Товар надійде до клієнта протягом трьох годин. Зручний час доставки можна обрати під час оформлення покупки.

Куди зручно

Мережа кур’єрської доставки охоплює більшість великих міст України та території в радіусі 20 км навколо цих населених пунктів.

“Навіщо йти на пошту за посилкою, нести в руках великі пакунки або платити за поштового кур’єра, якщо я все доставлю під будинок, ще й безкоштовно”, – каже Дмитро.

Безпечно

У Dnipro-M турбуються про безпеку та здоров’я кожного. Всі кур’єри суворо дотримуються протиепідемічних правил та регулярно змінюють маски й рукавички.

Як замовити

Замовити товари можна на офіційному сайті Dnipro-M, за номером телефону “Гарячої лінії” 0 800 200 500 або за номером телефону фірмового магазину, який вас цікавить (контакти є на сайті в розділі “Магазини”).

Після оформлення замовлення з вами зв’яжеться менеджер та уточнить наявність товару, адресу, дату і час. Кур’єри Dnipro-M працюють без вихідних щодня з 9:00 до 18:00.

Що кажуть клієнти

Віталій Передрій замовив кур’єрську доставку до роботи та обрав час обідньої перерви.

“Зараз дуже зайнятий, тому обрав доставку до свого офісу. Я придбав акумуляторну болгарку і спочатку не повірив, що привезуть її безкоштовно. Але все так і є. Розпочну весну з ремонту дачі. Поки не провів електрику, кутова шліфмашина з акумулятором – те, що треба”, – зазначає Віталій.

Михайло Науменко купив на сайті базу для фрезера. Після доставки покупець одразу відкриває пакунок та оглядає придбання.

“Я займаюсь виробництвом меблів. Цю річ планував купити вже давно. Тепер мені буде набагато зручніше робити фігурні заокруглення на полицях. Тішить, що все швидко: зранку замовив, а вдень вже доставили. Не треба довго чекати”, – ділиться клієнт.

Щирість – понад усе

“Моя робота – це не просто доставити замовлення, віддати і поїхати далі. Це люди, яких я зустрічаю щодня, – розповідає кур’єр Dnipro-M Дмитро Сміян. – Всі ми різні. Але кожен із нас заслуговує на повагу, щире слово, підтримку, коли це потрібно. І якщо ти відкритий до інших, допомагаєш оточуючим, зустрічаєш людей із посмішкою, то вони будуть щирими у відповідь, я вірю в це”.

Джерело: www.obozrevatel.com