Володимир Кравченко: Українські добровольці – це символ героїзму, патріотизму та відваги

  • Категорія запису:Україна
  • Час читання:1 mins read
You are currently viewing Володимир Кравченко: Українські добровольці – це символ героїзму, патріотизму та відваги

Звернення Командувача Об’єднаних сил з нагоди Дня українського добровольця:

Дорогі побратими та посестри, шановні добровольці!

Восьмий рік наша держава перебуває в стані відбиття збройної агресії з боку Російської Федерації. Кремлівські “горе-стратеги”, розпочавши у березні 2014 року втілення своїх загарбницьких планів по знищенню України, прорахували нібито все, починаючи від готовності так званої “п’ятої колони” активно діяти проти власного народу до зруйнованого сектору безпеки держави.

Проте цим планам не судилося бути реалізованими.

Ці “стратеги” прорахувались у головному – в готовності українців зі зброєю в руках захищати рідну землю, та не взяли до уваги той незламний козацький дух, який завжди наводив жах на окупантів.

14 березня в Україні відзначають День Українського добровольця.

Ця дата вибрана не випадково: адже саме 14 березня 2014 року одразу з Майдану перші добровольці відправилися на тренувальну базу в Нових Петрівцях, що під Києвом. Збройні Сили України пліч-о-пліч з добровольцями та військовослужбовцями інших військових формувань одними з перших стали на захист нашої держави, коли ворог прийшов на нашу землю.

Загалом під час війни на сході України брали участь майже 40 добровольчих батальйонів. Переважна більшість із них згодом перейшли до складу Збройних Сил України та інших військових формувань.

На превеликий жаль, під час бойових дій на сході держави чимало кращих синів Українського народу віддали своє життя за світле майбутнє Батьківщини.

Українські добровольці – це символ героїзму, патріотизму та відваги.

Дякую вам за стійкість та мужність у боротьбі з московськими окупантами.

Слава Україні!

Героям Слава!

Джерело: www.obozrevatel.com

Фейсбук-сторінка ООС