Ви коли-небудь бачили зовнішній акумулятор на 27 млн мАгод?

You are currently viewing Ви коли-небудь бачили зовнішній акумулятор на 27 млн мАгод?

На ринку є безліч повербанків, які можна купити за кілька доларів. Більшість із них мають максимальну ємність лише в десятки тисяч мАгод, цього вистачить, щоб 2–3 рази зарядити смартфон. Але що, якщо я скажу вам, що існує гігантський зовнішній акумулятор на 27 мільйонів мАгод? Кілька днів тому ентузіаст Мануал Генг поділився своїм останнім винаходом – надвеликим блоком живлення на 27 000 000 мАгод.

Мануал Генг також повідомляє, що цей блок живлення може заповнити 5000 смартфонів з акумулятором ємністю 3000 мАгод і загалом він має загалом 60 зарядних портів. Цей пристрій може не тільки заряджати кілька мобільних телефонів одночасно, але й заряджати зовнішній акумулятор і ноутбук. Судячи з фотографій, переносна батарея здатна живити навіть телевізор, пральну машину та рисоварку. Яких вкладень вимагав такий проєкт, не уточнюється. «Цей блок живлення дійсно зручно носити з собою», – жартують деякі користувачі у Мережі.

Щодо розмірів цього гігантського повербанку, то офіційної інформації від дизайнера немає. Однак за зображеннями ми можемо сказати, що цей пристрій має довжину близько 182 см та ширину 121 см. Його товщина має бути трохи понад 30 см.

Користувачі в Мережі вже припустили, що цей зовнішній акумулятор легко увійде в Книгу рекордів Гіннеса як найбільший у світі портативний зовнішній акумулятор.

Щодо інших великих акумуляторів, британська компанія ZipCharge торік представила перший у світі зовнішній акумулятор для електромобілів і гібридів The Go. Він дає змогу збільшити запас ходу на кілька десятків кілометрів. Важить він 22,6 кг і легко поміщається в багажник навіть компактного електрокара. У комплекті йде кабель для підключення. Запропоновано два варіанти зовнішньої батареї – ємністю 4 та 8 кВт∙год. У першому випадку повна зарядка триває 30 хвилин і додасть від 20 до 30 км до запасу ходу, у другому потрібно почекати годину, але можна проїхати 40-64 км. У міських умовах і навіть на трасі цього цілком достатньо, щоб дотягнути до будинку або найближчої зарядної станції. Заряджається батарея від домашньої електромережі за кілька годин.

Виробництво The Go планують налагодити наприкінці 2022 року. Ціни поки що не оголошені, але відомо, що пристрій можна буде взяти в оренду (наприклад, для дальньої поїздки) за ціною $67 на місяць.

Джерело: root-nation.com