Запущено Signal Payments: нову функцію анонімних розрахунків

You are currently viewing Запущено Signal Payments: нову функцію анонімних розрахунків

Після неоднозначної політики конфіденційності WhatsApp, Signal отримав визнання за кращу конфіденційність. Цей простий застосунок не ставить під загрозу ваші дані, хоча й він не такий багатофункціональний в порівнянні з Telegram. Розробники намагаються додати якомога більше функцій, наразі вони представили функцію оплати під назвою Signal Payments. Вона дозволяє відправляти і отримувати гроші. Грошовий переказ буде здійснюватися через криптовалюту, тому це не поставить під загрозу вашу конфіденційність.

Застосунок використовує MobileCoin, криптовалюту, засновану у 2017 на технології блокчейн Stellar. Спеціально для мобільних пристроїв. За словами Моксі Марлінспайка, творця Signal, MOB оптимізований таким чином, що не вимагає місця, а також може виконувати транзакції за секунди. Зручний інтерфейс відрізняє цю платіжну функцію від своїх конкурентів.

Бездоганний користувальницький інтерфейс – не єдина родзинка MobileCoin. Найбільша особливість – це пропонована конфіденційність. Це також відрізняє Signal Payments від інших способів оплати. Для функції оплати в WhatsApp потрібен ваш банківський рахунок. Всі платежі прив’язані до нього, що не дуже безпечно, якщо порівнювати його з Signal Payments. Тільки відправник і одержувач зможуть відстежувати і бачити платежі, зроблені з MobileCoin.

Завжди є «але»

Але в цієї платіжної системи також є деякі недоліки. По-перше, MobileCoin використовується не в усьому світі. Вона недоступна, наприклад, в США. Крім того, як перевести в готівку гроші, якщо вони не приймаються в усьому світі? Таким чином, мине ще багато часу, перш ніж ця функція набуде популярності. Добра новина в тому, плани виправити цю велику проблему з платіжним рішенням є і вже в роботі.

На сьогодні Signal Payments буде доступна тільки у Великобританії для користувачів Android і iOS і тільки в бета-версії програми. Signal намагається виграти гонку, пропонуючи все більше і більше функцій, орієнтованих на конфіденційність. До речі, нещодавно стався витік телефонного номера Марка Цукерберга, і з’ясувалося, що він використовує Signal. Що ж, конфіденційність є важливою для всіх.

Джерело: root-nation.com