Запускати автомобіль можна буде за допомогою Face ID

You are currently viewing Запускати автомобіль можна буде за допомогою Face ID

LG Electronics вже запатентувала технологію яка дуже схожа на Face ID, тільки застосовується не для розблокування телефонів, а для запуску двигунів авто. Автомобіль буде впізнавати свого власника.

Роботи у цьому напрямку LG Electronics вела з 2019 року. За інформацією видання Business Korea, система вже запатентована в Південній Кореї та США. Для аутентифікації водія та пасажирів використовується направлена в салон камера. За словами розробників, запропонована ними камера дозволить знизити вартість автомобільних систем розпізнавання облич.

Працює камера у зв’язці зі спеціальним процесором, заточеним під автентифікацію користувачів за обличчам. Окрім запуску двигуна, камера може використовуватися для контролю за станом та поведінкою водія, управлінням бортовими системами за допомогою жестів, а також для взаємодії із системами віртуальної та доповненої реальності.

Коли подібна система з’явиться у серійних автомобілях, поки що не відомо. Ймовірно, патенти покликані захистити інтелектуальну власність LG Electronics, яка забезпечує мультимедійними системами багатьох світових виробників.

Джерело: auto.24tv.ua