90% споживачів природного газу Рівненщини вчасно сплачують за його розподіл

You are currently viewing 90% споживачів природного газу Рівненщини вчасно сплачують за його розподіл

Нині у Рівненській області процент оплати за послугу з розподілу газу складає 90%.

Про це розповів журналістам одного з рівненських телеканалів комерційний директор АТ «Рівнегаз» Віктор Осницький.

Дехто з наших споживачів зволікав з оплатою, адже ходили чутки, що рахунок за розподіл газу буде відмінено. Проте це неправда. Наше товариство завжди надавало послугу з розподілу, але в окремий платіж її виділили лише цьогоріч. Розділення квитанцій за спожиту послугу та її доставку – вимога часу, кожен має отримувати кошти за виконану роботу. Схожа тенденція невдовзі відбудеться й в інших сферах комунальних послуг, – зазначив він.
Віктор Осницький додав, що газ доставляється до осель мешканців області цілодобово, безперервно та безаварійно, попри карантинні обмеження.

– Тому просимо споживачів не накопичувати борги. На жаль, у разі категоричної відмови оплачувати послугу розподілу газу – ми змушені звертатися до суду із заявами про стягнення заборгованості. В такому разі, окрім самої суми боргу, клієнт зобов’язаний сплатити ще й судові витрати та витрати пов’язані з примусовим виконанням рішення суду, – підсумував комерційний директор «Рівнегазу».

Нагадаємо, що у липні 2020 року АТ «Оператор газорозподільної системи «Рівнегаз» ініціював 400 судових справ проти боржників.

Джерело: Рівненські новини