Amazon Alexa стане цифровим помічником NASA у космічній місії Artemis I

You are currently viewing Amazon Alexa стане цифровим помічником NASA у космічній місії Artemis I

Amazon та Lockheed Martin оголосили про плани відправити Алексу в космос у рамках місії Artemis I NASA. Ця місія стане першою з кількох, спрямованих на висадку на Місяць першої жінки та першої кольорової людини.

Alexa використовуватиметься в космічному кораблі NASA Orion і матиме доступ до телеметричних даних у режимі реального часу, за допомогою яких вона зможе відповісти на тисячі питань, пов’язаних із конкретною місією, наприклад, «Alexa, з якою швидкістю летить Orion?» Віртуальний помічник навіть оброблятиме запити на керування підключеними пристроями на борту Orion, починаючи з освітлення в кабіні.

Використовуючи мережу NASA Deep Space Network, Alexa також зможе отримувати будь-яку інформацію з Землі для астронавтів у космосі, будь то новини або спортивні результати, допомагаючи астронавтам залишатися на зв’язку з будинком.

Місія Artemis I проходитиме без екіпажу, тому Amazon довелося вдатися до послуг віртуального екіпажу в Космічному центрі NASA імені Джонсона в Х’юстоні, штат Техас. Він був розроблений спільно з компаніями Lockheed Martin та Cisco. Цей досвід забезпечить віддалений доступ до Callisto та змоделює взаємодію між Alexa та майбутніми астронавтами.

Але не тільки екіпаж та вчені матимуть користь від цієї ініціативи, оскільки вдома користувачі з Alexa-сумісними пристроями зможуть переглядати інформацію про місію. Буде надано доступ до телеметричних даних Orion, а також до відео та фотографій, зроблених під час польоту.

Компанія Amazon, своєю чергою, сподівається, що таким чином вона виховає нову хвилю дослідників космосу. Вона запускає програму Alexa for Astronauts, яка надає доступ до віртуального досвіду екіпажу, цифрових турів Космічного центру Джонсона та навчальної програми STEM, розробленої за допомогою Національної асоціації викладачів природничих наук та Mobile CSP. Звичайно, цей крок допомагає Amazon зміцнити свою репутацію, але він може виявитися корисним, якщо сприятиме тому, що більша кількість студентів прагнутиме отримати професію в космічній галузі. Amazon запустить нові функції Alexa «ближче до місії», але попередній перегляд вже доступний на всіх пристроях з підтримкою Alexa. Щоб отримати доступ до неї, достатньо сказати словами відомої пісні: «Alexa, візьми мене на Місяць».

Джерело: root-nation.com