Apple та інші відомі бренди повідомили про бум продажу комп’ютерів

You are currently viewing Apple та інші відомі бренди повідомили про бум продажу комп’ютерів

Проблеми для провідних виробників обладнання в галузі триватимуть і в найближчі місяці. Аналітики прогнозують, що дефіцит чипів не буде ліквідований до початку 2022 року. Погіршення ситуації в ланцюгу поставок може негативно позначитися на деяких виробниках. Однак Apple та інші відомі бренди звітують про зростання продажів.

У першому кварталі в галузі спостерігаються цілком позитивні тенденції. За даними IDC, у світі на 55% більше продажів комп’ютерів порівняно з тим самим періодом минулого року. Таким чином, поставки досягли 84 мільйонів, проти 54 мільйонів, про які повідомлялось у січні-березні 2020 року.

Найбільш значне зростання продемонструвала Apple, яка продала на 111,5% більше пристроїв на ринку. Водночас Acer та HP можуть похвалитися збільшенням продажів ПК на 73,5% та 64,1% відповідно. Lenovo продовжує залишатися лідером світового ринку, але різниця з HP, яка посідає друге місце, залишається мінімальною.

Дані показують, що Lenovo продала 20,4 мільйона ПК у першому кварталі та мала частку ринку 24,3%. Другим за величиною виробником є HP з 19,2 мільйонами поставлених пристроїв за цей період і часткою 22,9%. Dell знаходиться на третьому місці з 12,9 мільйонами продажів і 15,4%.

П’ятірку найкращих позицій доповнюють Apple і Acer, які займають 8% і 7% відповідно. Важко передбачити, як буде розвиватися ситуація у другому кварталі та яка компанія найкраще впорається з дефіцитом обладнання. Традиційно це слабкий період для галузі, оскільки восени нас чекають активніші процеси.

Високий продаж комп’ютерів стимулюється величезним інтересом до відеоконференцій та програми дистанційного навчання. Прем’єра нових пристроїв великих брендів у найближчі місяці, швидше за все, стимулюватиме більшу активність серед споживачів на світовому ринку.

Джерело: root-nation.com