Apple Watch та iPhone вимірюють стан пацієнтів із серцево-судинними захворюваннями

You are currently viewing Apple Watch та iPhone вимірюють стан пацієнтів із серцево-судинними захворюваннями

Apple Watch продовжують визначати тенденцію розумних годинників і генерувати половину продажів у галузі на світовому ринку. Різноманітність функцій постійно вдосконалюється новими застосунками для цих пристроїв. Кожна версія Apple Watch підходить для щоденних тренувань та контролю життєво важливих показників людського організму.

Моніторинг якості сну та частоти серцевих скорочень може служити попередженням для розвитку симптомів захворювання. Новіші версії Apple Watch не тільки запрограмовані на звучання за певними показниками, але також пропонують корисну функцію ЕКГ (не у всіх країнах).

У випадку аварії можна скористатися Siri та набрати екстрений номер голосом. Не випадково багато датчиків на Apple Watch роблять їх найкращим рішенням для багатьох досліджень здоров’я. Дослідники Стенфордського університету виявили ще один спосіб, за допомогою якого розумні годинники можуть допомогти своїм власникам.

Прилади використовувались для пасивного вимірювання слабкості у пацієнтів, які страждають на різні серцево-судинні захворювання.

Отримана інформація може допомогти знайти найкращий спосіб діяти для людей, яким потрібна операція для досягнення оптимальних результатів. Подальший аналіз тих самих даних корисний після того, як пацієнти пройшли відповідне лікування.

Конкретні експерименти Стенфордського універсітету включали навіть застарілу модель Apple Watch 3, підключену до iPhone 7. Більше 100 людей пройшли тест і виконали спеціальну 6-хвилинну вправу із застосунком VascTrac. Мобільний застосунок щодня аналізував дані про пройдену відстань та споживання калорій.

Дослідження тривало шість місяців і показало, що апаратне забезпечення Apple змогло розпізнати симптоми слабкості у 90% випадків. На жаль, застосунок доступний тільки для американських Apple ID, але якщо це ваш випадок, можете скористатися нагодою.

Джерело: root-nation.com