be quiet ! анонсує серію high-end блоків живлення Dark Power 12

You are currently viewing be quiet ! анонсує серію high-end блоків живлення Dark Power 12

be quiet! анонсує серію high-end блоків живлення Dark Power 12, у лінійці представлені моделі потужністю 750, 850 і 1000 Ватт. Вони є логічним розширенням преміальної серії, раніше представленої моделями Dark Power Pro 12 потужністю 1200 і 1500 Ватт.

Блоки живлення серії Dark Power 12 успішно пройшли сертифікацію на відповідність стандарту 80 PLUS Titanium. Крім того, в блоках нової серії вдосконалена топологія і використовується перевірена концепція охолодження. Спеціальний перемикач «Overclocking Key» дозволяє об’єднати чотири окремі лінії +12В в одну надпотужну, що ідеально підходить для систем з розігнаними процесорами і відеокартами.

Блоки живлення серії Dark Power 12 пройшли сертифікацію 80 PLUS Titanium, чого вдалося досягти шляхом реалізації удосконаленої топології «Активний випрямляч + повномостовий резонансний перетворювач + синхронний випрямляч + роздільне формування напруг» і відмова від провідних з’єднань плат в низьковольтній частини. На відміну від моделей PRO, Dark Power 12 не мають цифрового регулювання: досягти ефективності 80 PLUS Titanium дозволяє використання в топології блоків живлення цієї серії активного випрямляча. Для максимальної надійності та якості сигналу по чотирьох лініях 12 В в Dark Power 12 використовуються виключно високоякісні компоненти, такі як довговічні японські конденсатори з температурним режимом 105°C.

Для оптимального охолодження high-end компонентів Dark Power 12 навіть при екстремальних навантаженнях, be quiet! розробила інноваційний концепт вентилятора Silent Wings. Вентилятор має низьку стартову швидкість обертання і працює практично безшумно, що виключає необхідність постійно зупиняти і запускати його.

Блоки живлення Dark Power 12 отримали безліч гідних особливостей – як от спеціальний ключ «Overclocking Key» для перемикання між режимами з декількома незалежними лініями 12В і однієї надпотужної простим натисканням кнопки або використанням спеціальної перемички. Високоякісна компонентна база і абсолютно новий концепт охолодження дозволили компанії розширити гарантію на цю серію до 10 років.

Dark Power 12 можна буде купити вже зовсім скоро.

Джерело: root-nation.com