Бюджетні сміттєвози Романа Іванісова

You are currently viewing Бюджетні сміттєвози Романа Іванісова

Сторінки окремих місцевих громад рясніють дописами вдячності Роману Валерійовичу Іванісову, який сприяв виділенню коштів для придбання новеньких сміттєвозів, що суттєво вирішить проблематику із збором твердих побутових відходів у наших громадах.

Нашу увагу не міг не привернути той факт, що усі сміттєвози взяті наче з «однієї полички», а саме однаковісінькі. Може було б і нічого, якби не той факт, що гроші на цю необхідну громадам комунальну техніку народний депутат надав не власні, а бюджетні – зокрема із фонду соціально-економічного розвитку, а отже наші з вами. Більше того куплені вони на умовах співфінансування з коштами місцевого бюджету відповідних територіальних громад, що ще більше наближає до них нас з вами. Якщо кошти бюджетні, то і витрачатись вони мають максимально ефективно.

Щоб з’ясувати рівень ефективності їхнього використання ми і вирішили трохи по-моніторити електронний майданчик бюджетних закупівель Прозорро.

І, ОВА! Виявляється абсолютно випадково закупівлі проведено, як під копірку Гощанською селищною, Білокриницькою сільською , Здолбунівською міською, Зорянською сільською, радами, з одними й тими ж учасниками, які надали аналогічні тендерні пропозиції. Переможцем визнано одного і того ж учасника, з аналогічною вартістю! ТзОВ «ЗОВНІШНЬО-ТОРГІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ «УКРАВТОЕКСПОРТ» за 3 096 000 грн взяла на себе зобов’язання поставити згаданим громадам сміттєвози.

Погодьтесь, що вказана феноменальна синхронність дій уповноважених посадових осіб виконавчих органів наших тергромад відповідальних за проведення закупівель, м’яко кажучи, викликає підозру і навряд чи відбувалась без участі та узгодження очільників громад та, найголовніше, народного депутата. Заглибившись в тендерну документацію з’ясували : сміттєвоз KGB-80/10BZ, країна походження – Україна; 2021 року випуску; колісна формула 4х2; із дизельним двигуном об’ємом 3760 куб.см; об’ємом бака для сміття 8 куб.м.

Вартість покупки чималенька, дії підозрілі – природно, що нам захотілось довідатись і зрівняти подібні закупівлі з іншими. Подаємо стислу інформацію, яку нам вдалось зібрати з того ж таки електронного майданчика закупівель Прозорро за відносно нетривалий період:- Шпанівська громада змогла провести закупку сміттєвоза турецького виробництва на шасі орієнтовно вдвічі потужнішого Ford, з баком для сміття 15 куб.м за 3 100 000 грн;

  • – Виконавчий комітет Паланської сільської ради, Черкаської області у грудні поточного року закупили сміттєвоз BMC Tugra 1832 з надбудовою бункером KAMERCILER об’ємом 15 куб.м виробництва ЄС за 2 998 000 грн;
  • – Гвіздецька селищна рада, І.Франківської області, в листопаді поточного року за 2 652 000 грн придбали сміттєвоз на шасі МАЗ 5340С2 з бункером для сміття 18,5 куб.м та зі сніговим відвалом 2021 року випуску;

УВАГА! Подібний до 8-ми кубових сміттєвозів придбаних за сприянням народного депутата Іванісова придбали у Комунальному підприємстві “Виробниче управління комунального господарства” Бориспільської міської ради, Київської області, щоправда на базі японського шассі ISUZU і лише за 2 099 400 грн.

Як кажуть : «ВІДЧУЙТЕ РІЗНИЦЮ!». Даний матеріал є субєктивним баченям авторів на основі співставлення інформації з відкритих джерел. Разом з тим правову оцінку таким діям на предмет можливого зловживання владою відповідних посадових осіб, злочинної змови учасників закупівель та порушення законодавства про державні закупівлі мали би дати правоохоронні та контролюючі органи. Тим паче, що ст. 214 Кримінально Процесуального Кодексу України зобов’язує слідчих та прокурорів ініціювати кримінальне впровадження на підставі інформації добутої з різних джерел. Що ж, цікаво, наскільки пильними є наші правоохоронці.

За матеріалом: Kaktus.Info