Чому варто купити Airpods нового покоління

You are currently viewing Чому варто купити Airpods нового покоління

Усі переваги бездротових навушників нового покоління

Дуже багато виробників електроніки пропонують бездротові навушники, але особливе місце займають Airpods.

Вже вийшло кілька поколінь, які користуються постійним попитом, попри досить високу ціну. Але власники гарнітури стверджують, що навушники дійсно коштують своїх грошей.

Новий чип H1

Завдяки використанню нового чипа H1 власники гарнітури отримали змогу:

  • довше спілкуватися (автономність зросла на 50%);
  • швидко підключатися до пристроїв Apple (в 2 рази швидше);
  • отримувати швидкий обмін даними між основним пристроєм та Airpods (на 30%);
  • швидше підключатися при телефонному дзвінку.

Перше покоління навушників сподобалося не всім. Геймери отримували сигнал з затримкою, а при дзвінках затримка складала більше секунди. В новому поколінні всі недоліки усунуто.

Неймовірна автономність та інші переваги

Якщо раніше в режимі розмови навушники працювали не більше 2-х годин, то зараз можна спілкуватися більше 3-х годин. Наявність сучасної системи активного гасіння навколишнього шуму дозволяє чітко чути співрозмовника навіть у транспорті.

Раніше для виклику віртуального помічника потрібно було двічі натиснути на корпус. Тепер Сірі активується за допомогою голосової команди. Помічник знайде запит в інтернеті або необхідний контакт в телефонній книзі. Віртуальний помічник спрацьовує в 9 з 10 випадків.

Кейс навушників підтримує бездротову зарядку: варто лише помістити гарнітуру в кейс та покласти його на зарядний пристрій Qi. Індикатор підкаже, коли пристрій заряджено.