«Чорна діра» Іванісова затягує Олександрійську громаду

You are currently viewing «Чорна діра» Іванісова затягує Олександрійську громаду

Ми вже неодноразово писали про народного депутата Романа Іванісова, біографічні недоліки якого відображаються на репутації голів місцевих адміністрацій та очільників територіальних громад. І ось до нашої редакції один з мешканців Олександрійської громади надіслав обурливого листа і скріншот допису голови ОТГ Гуца Олександра. На знімку репост пана Гуца допису Романа Іванісова про затвердження переліку об’єктів на субвенцію у 153-му окрузі.

Далі наводимо текст листа нашого читача зі збереженням авторської лексики.

«Я тут подумала, що наш голова отг пішов трошки не в ту сторону. Як жінка бувшого моряка можу сказати слідуюче: він збився з фарватера. Кожному моряку відомо що фарватер – це найбезпечніший і найзручніший шлях. Якщо висловлюватися мовою сучасності, то наш танкер Олександр Гуц повів так шо він точно заблокує той нещасний Суецький канал. Ось вам фотографія його посту у Фейсбуці – він піарить гвалтівника і брехуна Романа Іванісова. Ну як на це реагувати людям, які довірилися пану Олександру? Ми не для того його обирали щоби іти у одній зв’язці з такими темними персонами. Якщо вас зацікавить цей матеріал, то хочу, щоб мене почув пан Гуц. Знаєте вельмишановний сільський голова, люди говорять «Скажи мені, хто твій друг, і я скажу хто ти». А на батьківщині Іванісова стверджують «С кем поведёшься от того и наберёшься». Люди вже подейкують, що ви людина Романа Іванісова. Я дуже переймаюся станом справ у нашій громаді, і такі «друзі» нам точно не треба».

Пост Іванісова

Справедливо було б зазначити, що джерела близькі до Романа Іванісова підтвердили, що до усього того переліку об’єктів, які зазначив він у своєму Facebook-дописі, народний депутат не має ніякого відношення. Ні до мультифункціонального майданчика для занять ігровими видами спорту на території Шубківської загальноосвітньої школи, ні до Заборольського закладу дошкільної освіти, ні до Мистецької школи у м. Корець… Тобто це чистісінької води піар з доволі грубим розрахунком на простих селян, які готові вірити будь-кому, хто пообіцяє їм світле майбутнє.

Вкотре наголошуємо на тому, що парафія Романа Іванісова – це невиконані обіцянки і шантажування підприємств хімічної промисловості. А Олександру Гуцу бажаємо бути більш перебірливим у виборі політичних партнерів. Адже навіть невеличкий крок у сучасному медійному просторі може породити дев’ятий вал, який дійсно потопить корабель власної політичної кар’єри.