ДБР затримало на відкаті “київзеленбудівця”

You are currently viewing ДБР затримало на відкаті “київзеленбудівця”

Працівники Державного бюро розслідувань викрили масштабну схему розкрадання коштів, що виділялися Київською міською державною адміністрацією для оплати робіт з капітального ремонту парків і скверів та влаштування об’єктів благоустрою столиці.

Деталі: 11 січня під час одержання частини коштів – майже 1,7 млн грн, правоохоронці затримали заступника начальника управління капітальних вкладень КО “Київзеленбуд” та посередника, який забезпечував реалізацію злочинної схеми (за даними джерела УП – представник Бюро економічної безпеки).

За даними слідства, посадові особи КО “Київзеленбуд”, використовуючи своє службове становище, налагодили механізм отримання неправомірної вигоди шляхом забезпечення перемог у тендерних торгах залученим комерційним структурам, за що систематично отримували від останніх грошову винагороду в розмірі певної частини від сум тендерів.

Під час документування злочинної діяльності в рамках кримінального провадження правоохоронці зафіксували низку фактів передачі грошових коштів.

Українська правда

Джерело: www.epravda.com.ua