«Депутатська» турбота нардепа Іванісова

Народний депутат Роман Іванісов один з тих турботливих осіб, який “публічно” дуже переймається долею жителів Клеваня, які вже не один рік потерпають від місцевого хімічного промислового монстра “Колор С.І.М”. Він неодноразово писав пости на своїй сторінці у мережі «Фейсбук» про «недобросовісну діяльність підприємства» від якої «потерпають сотні жителів Клеваня і навколишніх сіл». Насправді основна ціль його дбайливого ставлення місцевого населення – це бажання заробити грошей, шантажуючи таким чином це підприємство.

19 липня у Верховній Раді розглядали законопроєкт 4167 «Про запобігання, зменшення та контроль забруднення, що виникає в результаті промислової діяльності». Саме цей законопроєкт передбачає встановлення сучасних систем фільтрації для викидів які потрапляють в повітря і воду.

І от, захисник довкілля та людей Роман Іванісов за цей закон не проголосував. Тобто, по факту, він не підтримав модернізацію очисних систем підприємства й приведення їх у відповідність міжнародним екологічним стандартам.

Отака турбота про людей у народних обранців!

Товариство з обмеженою відповідальністю “Колор С.І.М.” працює у Клевані понад 15 років, має офіційний дозвіл на викиди, свого часу виданий Департаментом екології. Однак, місцеві жителі неодноразово виступали з протестами, адже на їхню думку підприємство забруднює навколишнє середовище, спалюючи виробничі відходи. А це призводить до росту захворювань у місцевих.

Джерело: Вісник