Доки нам ще терпіти рівненських нардепів-антиукраїнців?

You are currently viewing Доки нам ще терпіти рівненських нардепів-антиукраїнців?

Сьогодні у Верховній Раді відбулася спроба винести на порядок денний антиукраїнські законопроекти, який пропонував відтермінувати дію певних статей Закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної». Йдеться про проекти законів № 5554 та № 5554-1. Якщо коротко, то ці документи під виглядом підтримки вітчизняного виробника кіно- та телепродукції мали на меті дати розгулятися російському контенту, який і так заполонив український телеефір. Ми дослідили, хто ж з народних обранців від Рівненщини проявив свою тверду антиукраїнську позицію.

Нардепи які підтримали антиукраїнські законопроекти

Депутатам запропонували відтермінувати початок дії норми закону, яка зобов’язує кінотеатри та телевізійні канали транслювати фільми виключно державною мовою. Ця норма почне діяти з 16 липня 2021 року. Винесеними на розгляд законопроектами зрадники хотіли ввести у дію закон через два місяці після карантину. Тобто, невідомо коли. Адже ніхто наразі не знає, скільки ще буде тривати карантин.

Автори закону вважають, що кіно-, телеіндустрія та радіо опинилися у більш скрутних умовах, якщо порівнювати з іншими галузями. Коронавірус сповільнив їхні основні процеси і створив умови, за яких неможливо створювати якісний україномовний контент. Відчуваєте присмак абсурду?

Крім того, вищевказані законопроекти хотіли протягнути в так званому «турборежимі». Та й в країні вже давно звикли прикриватися чудовиськом COVID-19, якого можна звинувачувати у всіх бідах. І якщо взяти до уваги той факт, що ця антиукраїнська норма лобіюється тими виробниками контенту, які масово постачають свою продукцію агресору, себто Росії, то усіх тих, хто голосував «ЗА» внесення законопроектів № 5554 та № 5554-1 до порядку денного, сміливо можна вважати державними зрадниками. І ми назвемо їх поіменно. Загалом свій голос за включення до порядку денного сесії проектів законів про внесення змін до деяких законів щодо підтримки вітчизняних виробників теле- та кінопродукції в період встановлення карантину у зв’язку із поширенням на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 віддали 204 НДУ. Проти – 44. Утрималися і не голосували 41 і 68 відповідно.

Сергій Литвиненко
Сергій Литвиненко

На зелену кнопку свого парламентського пульта натиснули Сергій Литвиненко (СЛУГА НАРОДУ), Олександр Ковальчук (СЛУГА НАРОДУ) та Роман Іванісов (позафракційний «слуга народу»). Якщо вибір Олександра Ковальчука ще може когось здивувати, то два останні персонажі вже давно довели свою безпринципність: Сергій Литвиненко минулого року привозив на Рівненщину одіозного Іллю Ківу, декларуючи тісну співпрацю з ним, а Роман Іванісов відроджує на теренах нашого краю проросійську політичну силу «Опозиційна платформа – За життя». Як писав загальновідомий телеграм-канал «Штірліц», «у нашого Ромчика-неґвалтівника тепер усе в ажурі з ОПЗЖ».

Олександр Ковальчук
Олександр Ковальчук

Дмитро Соломчук, який продовжує вражати усіх динамічним ростом свого антирейтингу, був відсутній під час голосування. Напевно, не хотів прискорювати своє падіння у прірву натисканням все тієї ж злощасної зеленої кнопки.

Роман Іванісов
Роман Іванісов

Що ж. Маємо своїх героїв та антигероїв. Патріотів та латентних русофілів. Українців та тих, для кого зрада – це норма. Висновки робити нам. Адже звиклі до влади «горе-голосувальники» обов’язково захочуть сісти у зручне депутатське крісло Верховної Ради Х скликання. І хто його знає, на які кнопки їх змусять натиснути жадібність, зрадливість та підступність.