Дослідження показує, що життя з Землі може тимчасово існувати на Марсі

You are currently viewing Дослідження показує, що життя з Землі може тимчасово існувати на Марсі

Нове дослідження відправило мікроби в стратосферу Землі, щоб перевірити їх витривалість в умовах, аналогічних умовам на Марсі. Метою було виявити їх потенційне використання і загрозу, створювану під час космічних подорожей. Дослідження показало, що мікроби змогли тимчасово вижити в умовах, схожих на поверхню Марса.

Дослідження було виконано вченими NASA і Німецького аерокосмічного центру. Їх робота відкриває шлях до розуміння загрози, яку мікроби представляють для космічних місій, а також можливостей для ресурсної незалежності далеко від Землі. Вчені говорять, що вони успішно протестували новий спосіб впливу на бактерії і грибки марсіанських умов.

Корисне навантаження MARSBOx в середній стратосфері Землі (висота 38 км). Затвор відкритий, і зразки верхнього шару піддаються впливу УФ-випромінювання.

Випробування включало використання наукової повітряної кулі для польоту їх експериментального обладнання в стратосферу Землі. Дослідники говорять, що деякі мікроби, зокрема спори грибка чорної цвілі, вижили під час подорожі навіть при впливі ультрафіолетового випромінювання дуже високих концентрацій. Розуміння стійкості мікробів до космічних подорожей важливо для успіху майбутніх космічних польотів.

Вчені відзначають, що поки людство шукає позаземне життя, ми повинні переконатися, що все знайдене не прибуло з людством з Землі. Дослідники говорять, що знання того, як пов’язані з людиною мікроорганізми можуть вижити на Марсі, дуже важливо, оскільки ми дивимося на довгострокові місії на Червону планету. Мікроби також важливі для самостійного виробництва харчових продуктів і матеріалів, що дуже важливо далеко від Землі.

Кварцовий диск з висушеними спорами Aspergillus niger перед приміщенням в алюмінієві тримачі для зразків, які входили в Trex-box.

Вчені говорять, що, хоча багато характеристик поверхні Марса не можуть бути виявлені або легко відтворені на Землі, високо над озоновим шаром в середній стратосфері Землі умови дивно схожі на Марс. Команда зазначає, що не всі мікроби вижили під час поїздки, але чорна цвіль Aspergillus niger може бути відроджена, коли вона повернеться додому.

Джерело: root-nation.com