Facebook представляє новий сервіс — Soundbites

You are currently viewing Facebook представляє новий сервіс — Soundbites

Facebook оновив своє портфоліо прем’єрою кількох рішень, спрямованих на провідні аудіоплатформи. Компанія створила конкурента застосунку Clubhouse, а також інструменти для авторів подкастів для обміну довгими аудіозаписами. Планується інтеграція Spotify для прослуховування музики, а також новий формат, який називається Soundbites.

Користувачі зможуть показати свою творчість, фіксуючи веселі моменти, жарти та інші захоплюючі моменти, які нас оточують. Тести Soundbites розпочнуться найближчими місяцями з невеликою кількістю авторів контенту. Facebook потребує часу, щоб використати весь потенціал нового формату.

Концепція схожа на функції, пропоновані Instagram Reels, але відмінність полягає в тому, що Soundbites включатиме лише аудіо. Алгоритми Facebook відберуть найцікавіший звуковий контент. Прокрутка між файлами здійснюватиметься одним дотиком.

Керівник Facebook вважає, що короткі аудіофайли підходять для вираження різних емоцій та речей з повсякденного життя, які охоплюють багато жанрів та тем.

Марк Цукерберг підтвердив, що вони працюють над інструментами для людей, які стежать за подкастами та авторами контенту на Сторінках Facebook, але зараз не мають доступу до такого контенту в соціальній мережі. Заплановані вдосконалення запропонують більш простий і зручний спосіб виявлення та запуску звуку, навіть у фоновому режимі.

Цікавою новинкою є також інтеграція Spotify. Цей проект дозволить вам ділитися виконавцями, альбомами, списками відтворення, включаючи подкасти у своєму обліковому записі Facebook. Вбудований програвач дозволить запускати вміст, не виходячи з облікового запису.

Джерело: root-nation.com