Голова Мінінфраструктури Кубраков продав свій бізнес

You are currently viewing Голова Мінінфраструктури Кубраков продав свій бізнес

Міністр інфраструктури Олександр Кубраков заявив, що продав свою частку бізнесу – компанія спеціалізується на управлінні нерухомістю та ЖКГ послугах.

За словами міністра, він разом із партнерами заснував цей бізнес у 2016 році – компанія вийшла на ринок більш ніж 10 міст України.

“У 2019 році, коли я вперше прийняв рішення приєднатися до виборчого списку “Слуги народу”, я передав свою частку у групі компаній в управління. У кінці 2020 року я прийняв рішення продати свою частку бізнесу. Для оцінки її вартості була залучена компанія з великої четвірки.

Підготовка до угоди тривала кілька місяців і нарешті була завершена. Всі результати відповідних правочинів будуть задекларовані”, – написав Кубраков.

Відповідно до Єдиного держреєстру декларацій, Кубраков отримав 9,863 млн грн доходу за відчуження цінних паперів та коропоративних прав на користь Руслана Крамаренка.

Верховна Рада підтримала призначення голови Укравтодору Олександра Кубракова на посаду міністра інфраструктури, рішення підтримали 284 депутати.

Верховна Рада підтримала звільнення міністра інфраструктури Владислава Криклія – він очолював відомство 20 місяців.

Депутатська фракція “Слуга народу” затвердила кандидатуру Олександра Кубракова на посаду міністра інфраструктури України, Олексія Любченка – на посаду міністра економіки – першого віце-прем’єр-міністра, а Віктора Ляшка – на посаду міністра охорони здоров’я.

Джерело: www.epravda.com.ua