Google Chrome 90 покращує безпеку перегляду Інтернету

You are currently viewing Google Chrome 90 покращує безпеку перегляду Інтернету

Протягом останніх тижнів Google Chrome був у центрі серйозних дискусій щодо безпеки. Бажання компанії запропонувати альтернативу стороннім файлам cookie було предметом багатьох дискусій. Google працює над технологією під назвою FLoC, яка вже тестується обмеженою кількістю користувачів.

Цікаво, що деякі з них можуть навіть не знати про експерименти, оскільки вони не отримали спеціальних вказівок від Google і не дали явної згоди. Запропонований компанією новий формат викликав серйозну критику з боку зовнішніх розробників. Серед них DuckDuck Go та Brave, які вже вжили заходів щодо обмеження технології.

Однак Google продовжує вдосконалювати веб-браузер і представив нову версію Chrome 90, яка розповсюджується серед користувачів. Нарешті, Chrome 90 перенаправить весь трафік веб-сайтів на HTTPS замість HTTP. Головною перевагою для споживачів є вища безпека, яку пропонує новий стандарт.

Є сайти, які вже перейшли на цю технологію, але також досить багато сторінок, які все ще використовують старіший формат HTTP. Новий метод заснований на кращій технології шифрування з вищим ступенем захисту в Інтернеті. Інформація, яку ви надсилаєте між веб-сайтами, не може бути перехоплена сторонніми сторонами при роботі з HTTPS.

За замовчуванням Chrome 90 перенаправляє трафік на HTTPS, що може покращити швидкість завантаження певних сайтів, оскільки браузер підключатиметься безпосередньо до HTTPS без необхідності перенаправляти трафік на/з HTTP. Може бути виняток для сторінок, які не базуються на новому стандарті.

Google Chrome спробує встановити з’єднання HTPPS, але повернеться до HTTP, якщо не вдасться. Це, безумовно, одне з найцікавіших удосконалень Chrome 90.

Джерело: root-nation.com