Huawei перебудує ринок смартфонів, зробивши його зовсім іншим

You are currently viewing Huawei перебудує ринок смартфонів, зробивши його зовсім іншим

Очевидно, що ринок смартфонів дуже конкурентоспроможний. Однією з головних причин є його ємність. Оскільки вона величезна, кожен хоче взяти свій шматок від цього великого торту. До 2021 року існувало три основних гравця – Apple, Huawei та Samsung.

Серед них Huawei – це китайський технологічний гігант першого рівня. Фактично, Huawei вирішила увійти в цю сферу після пізнього старту в бізнесі смартфонів. В останні роки смартфони стали дуже популярним продуктом у Китаї.

Huawei чітко відкрила ситуацію на ринку смартфонів. Але ця тенденція до зростання, ймовірно, буде порушена відносинами з постачальниками. Тож, швидше за все, конкуренти Huawei, Samsung та iPhone, відкриють нові можливості.

Після 15 вересня минулого року багато людей вірили, що бізнес смартфонів Huawei певною мірою це постраждає. Як відомо, Huawei не може використовувати будь-який американський продукт у своїх смартфонах. І в цьому світі, що швидко змінюється, це серйозний удар.

До цього Ю Чендун з Huawei також заявив, що чіп Kirin 9000 стане «лебединою піснею» компанії. Таким чином, навіть Huawei вважала, що вийде з ринку смартфонів. Ось чому Huawei представила новий, скорегований план.

Huawei використала свій «план Б» – бренд Honor

Щоб дозволити бізнесу смартфонів вижити, Huawei прийняла рішення. Мається на увазі, що компанія вирішила дати зелене світло бренду Honor, а не вирішувати проблеми, пов’язані з ланцюжком поставок.

Huawei сподівається, що Honor буде розвиватися краще. Нещодавно Honor анонсувала свій перший смартфон після здобуття незалежності – Honor V40 5G. Більш того, він відразу ж надійшов у продаж, демонструючи повну готовність Honor до запуску. Не дивно, що телефон почав продаватися непогано. Його можна було купити по всіх основних каналах. І треба було всього 3 хвилини 46 секунд, щоб тираж був повністю розпроданий.

Друга новина полягає в тому, що Honor відновила співпрацю з низкою великих постачальників, включаючи MediaTek, Qualcomm, Samsung, Intel і т. Д. Це також означає, що ланцюжок поставок чіпів для Honor повністю відновлена.

Це видно на прикладі Honor V40, який оснащений чіпом MediaTek Dimensity 1000. Таким чином, ми можемо констатувати, що з появою Honor ринок смартфонів зазнав трансформацію.

Зростає кількість виробників смартфонів. Також ринок сьогодні розділений на два табори – табір Android і табір Apple. Що стосується китайського ринку, то він монополізований Google. Тому, коли уряд США заборонив Huawei і не дозволив використовувати американське програмне і апаратне забезпечення, Huawei довелося створити третю операційну систему – Harmony.

У минулому році Huawei заявила, що її смартфони будуть працювати під управлінням Harmony. У зв’язку з цим є всі підстави вважати, що ринок смартфонів буде серйозно перебудований Huawei.

Джерело: root-nation.com