iPhone SE Plus з чіпом A14 з’явиться у другій половині 2021 року

You are currently viewing iPhone SE Plus з чіпом A14 з’явиться у другій половині 2021 року

Минулого року Apple випустила нове покоління iPhone SE. Хоча телефон має той самий чіп A13, що і iPhone 11 Pro, продуктивність дуже висока. Однак слід зазначити, що ринкові показники погані через невеликий екран.

Зараз є новини про те, що Apple випустить нову модель iPhone SE Plus у другій половині цього року. Він буде поставлятися не тільки з оновленим процесором, але і більшим розміром екрану.

Як повідомляє @aaple_lab, iPhone SE Plus не буде копіювати безпосередньо дизайн iPhone 8 Plus. Розмір екрана збільшено до 6,1 дюйма, але він все ще використовує фізичну кнопку розпізнавання відбитків пальців Touch ID. На задній панелі встановлена ​​12-мегапіксельна одинарна камера. Остання підтримує 6 портретних світлових ефектів, OIS (оптична стабілізація зображення) та інтелектуальну зйомку HDR.

Найголовніше, що iPhone SE Plus буде використовувати найновіший процесор A14. Таким чином, його апаратне забезпечення буде ідентичним топовим флагманським моделям.

Крім того, у iPhone SE Plus також додадуть пило- та водонепроникність стандарту IP67. Отже, він зможе протистояти твердим предметам, таким як пил і пісок. Він також буде підтримувати щонайменше 30 хвилин роботи у воді на глибині до 1 м.

Щодо ціни, зараз відомо, що iPhone SE Plus має випускатися у двох версіях (але про відмінності зараз немає даних). Дешевша версія коштуватиме 499 доларів, дорожча – 699 доларів. На вибір буде три варіанти кольорів – чорний, червоний та білий.

На жаль, підримки 5G не планується. Основним плюсом цього пристрою, ймовірно, буде процесор A14 Bionic. Головною метою цього телефону є конкурування з бюджетними китайськими моделями.

Джерело: root-nation.com