Коли Xiaomi 12 вийде на світовий ринок?

You are currently viewing Коли Xiaomi 12 вийде на світовий ринок?

Як правило, грудень – не найпродуктивніший місяць для виробників смартфонів, але минулого року китайські бренди вирішили порушити спокійний перебіг подій. На китайський ринок вийшла флагманська лінійка Xiaоmi 12, позбавлена ​​ультра-флагмана, якого ми отримаємо ближче до кінця лютого. На даному етапі моделі офіційно продаються тільки в Піднебесній, і під час анонсу компанія не натякала на їхній глобальний випуск.

За словами інформатора Мукула Шарми, Xiaomi 12 з’явиться на світовому ринку наприкінці лютого або на початку березня цього року. У порівнянні з часом глобального випуску Xiaomi Mi 11, його наступник трохи запізниться. Mi 11 вийшов на світовий ринок 8 лютого 2021 року.

Знову ж таки, немає точної інформації, чи вийдуть усі три нові пристрої серії Xiaоmi 12 за межі Китаю чи ні. Імовірно, як і минулого року, модель Pro залишиться ексклюзивною для домашнього ринку. Але 12 і 12Х можуть з’явитися на світовому ринку.

Xiaоmi 12 Ultra, який наприкінці лютого покажуть у Китаї, претендує на звання найкращого камерофону на ринку з багатомодульною основною камерою, де буде запропоновано пара модулів перископа.

Нагадаю, в останній день минулого року у продаж надійшли смартфони Xiaоmi 12, 12 Pro та 12X, яких було продано майже на $300 млн за 5 хвилин. Тепер з’явилися точні дані та порівняння з результатами серії Xiaomi Mi 11. Так, продаж серії Xiaоmi 12 за 5 хвилин досяг $283 млн, а попередній рекорд для смартфонів Xiaomi належав серії Xiaomi Mi 11, яких за 5 хвилин було продано на $236 млн.

Перші користувачі, які вже випробували Xiaomi 12, підтверджують, що це компактний і сучасний флагман. Крім зовнішнього вигляду Xiaomi 12 також зосереджений на продуктивності, оскільки він використовує чип Snapdragon 8 Gen1. За словами генерального директора Xiaomi Лей Цзюня, Xiaоmi 12 відчувається так само як Xiaomi Mi 6, а маленький екран абсолютно ідеальний.

Нагадаємо, що цього року Xiaomi обрала нову стратегію для своєї флагманської лінійки та вперше за багато років випустила компактний телефон преміум-класу. Його доповнює 12 Pro з покращеною камерою та великим екраном та 12X, який є копією Xiaomi 12, але працює на Snapdragon 870 без бездротової зарядки. Компанія має намір охопити цією серією максимально широку аудиторію.

Джерело: root-nation.com