Компанія Twitter анонсувала платні підписки та «Товариства»

You are currently viewing Компанія Twitter анонсувала платні підписки та «Товариства»

Компанія Twitter анонсувала пару важливих нововведень: можливість для користувачів стягувати плату зі своїх передплатників за доступ до додаткового контенту, а також можливість створювати групи і приєднуватися до них на основі певних інтересів.

Функція Super Follows дозволить користувачам стягувати плату з передплатників і надавати їм доступ до додаткового контенту. Це можуть бути бонусні твіти, доступ до групи спільноти, підписка на інформаційний бюлетень або значок, який вказує на вашу підтримку. Twitter бачить в цьому спосіб дозволити творцям контенту отримувати гроші безпосередньо від своїх шанувальників.

Інструменти прямих платежів стають все більш важливими для авторів, особливо в останні роки. Patreon домігся величезного успіху, і інші платформи, включаючи Facebook, YouTube і навіть GitHub, запустили функції прямих платежів авторам.

Компанія також анонсувала нову функцію під назвою «Товариства», яка, схоже, є чимось на зразок груп Facebook. Люди можуть створювати групи за певними інтересами, наприклад «кішки» або «рослини», як пропонує Twitter, і приєднуватися до них, що дозволяє бачити більше твітів, присвячених цим темам.

Ці нововведення стануть доступні користувачам найближчим часом.

Джерело: root-nation.com