Кум на кумові і кумом поганяє!

You are currently viewing Кум на кумові і кумом поганяє!

Нещодавно Президент спробував підвести підсумки своєї діяльності за рік. А чим наші рівненські нардепи «відзначились» за час першого року своєї каденції? В медіа-просторі часто зустрічалися прізвища і Литвиненка, і Соломчука,  і Аліксійчука, і тим більше – «ґвалтівника» Іванісова, чия історична сторінка минулого закарбувалася в пам`яті ледь не у кожного своєю зухвалістю.

А ось про ще двох народних обранців якось мало чути. Олександр Салійчук, Ковальчук Олександр. Хто вони? Сьогодні напишу про Салійчука -він молодий, успішний. Має родину, статки. Для чого йому політика ? Ані досвіду, ані особливих зв`язків … Хоча, стоп, про зв’язки! Він є кумом відомого рівненського «білєтьора» від Зе, Соломчука! Не міг не знати про його «шляхи політично-бізнесового блуду»!! А значить, не тільки свідок, а й співучасник! Йдемо далі: саме Салійчук «протягував» на округ ще одного блудника – ґвалтівника Іванісова, з цікавою біографією «аля 90-ті»!! Ну, в даному випадку, співучасником не був, не підріс ще на той час, але не знати про таку віху життя свого соратника теж не міг. Знав, мовчав і підтримував!

Він слухняно виконує усі вказівки партії, голосує «за» усі законопроекти, які просуває монобільшість, вправно тисне на зелену кнопавку. Навіть, тоді, коли його рівненські колеги, з якими у нього ж, ніби то, має бути певна коаліція, тиснуть на кнопавку іншого кольору! Це свідчить лише про абсолютне «злиття» під зеленофілів, сліпе підкорення. Пан Салійчук підтримав своїм голосом усі скандальні законопроекти! Він – один із тих, кого називають «ворогом народу», адже він учасник злочинної протиукраїнської  змови під назвою «продаж землі»!

Такі особи викликають купу запитань. Успішний бізнес не приносить, мабуть, таких статків, як політика. Та й сумно, мабуть, стало. Молодий же ще. Екстриму хочеться! «Владеть и влавствовать!» Апетити його ще не досить відомі, але він їх, якраз, нагулює.