Курсик піарить через ТРК “РИТМ” Віктора Шакирзяна

You are currently viewing Курсик піарить через ТРК “РИТМ” Віктора Шакирзяна

Наприкінці травня ми вже розповідали, що місцева телерадіокомпанія «Ритм» змінила власника. А відтак і змінилася її концепція. Тепер замість вихваляння секретаря міської ради Сергія Паладійчука (колишнього головного бенефіціара), перед журналістами стоїть нове завдання – максимально піарити одного із ймовірних кандидатів на посаду міського голови Рівного – Віктора Шакирзяна.

Відповідає за інформаційне наповнення ефіру та підбір кадрів на телеканалі колишній журналіст, депутат міської ради Олександр Курсик. А він, своєю чергою, як слухняне теля – одразу кількох мамок смокче. І зараз пояснимо чому…

Окрім того, що Курсик досі позиціонує себе як затятий прибічник Юлії Володимирівни Тимошенко, це зовсім не заважає йму освоювати гроші нового власника ТРК «Ритм», місцевого забудовника Романа Куриса. А той, як відомо, на цих виборах міського голови робить ставку не на кандидата, якого, ймовірно, будуть висувати представники місцевої «Батьківщини», а на свого – Віктора Шакирзяна.

Паралельно, як стверджують агенти ШТІРЛІЦА, півтора тижні тому Олександра Курсика разом із його кумом, колишнім нардепом Юрієм Вознюком бачили в Києві на вулиці Лютеранській в офісі партії Ігоря Палиці – «За майбутнє». Що вони там робили, здогадатися не важко. Точно не про рекламу на «Ритм» домовлялися.

Нагадаємо, зовсім недавно в розрізі спілкування із цією політичною силою ми вже згадували іншого кума Вознюка – Олександра Корнійчука.

Цілком логічно, що така поведінка Олександра Курсика викликає чимало запитань і у місцевих «білосердечних», бо в поняття партійної дисципліни вона ну ніяк не вкладається. Але, судячи з усього, нормально вкладається політичні переконання самого Курсика.

Джерело: телеграм канал ШТІРЛІЦ